העימות בין משפחת ההרוג לשוטר היורה בזירה – שניות אחרי הירי: סרטון ששודר במהדורה המרכזית מראה את הרגעים הדרמטיים מיד אחרי התקרית הקשה שבה ירה אתמול (חמישי) למוות שוטר בתושב ראש העין שרדף אחריו עם סכין וניסה לדקור אותו. 

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

בסרטון נראה אחד מבני משפחתו של ההרוג אומר לשוטר: "למה בלב? למה בלב אבל נשמה? יש לך רגליים. למה בלב, הוא נופל". השוטר צועק: "מה אני אעשה, הוא רץ אלי עם סכין. אחי הוא רץ אלי לפה. מה אני אעשה? הוא בא להרוג אותי".

בני המשפחה מאשימים את השוטר שעשה וידוא הריגה ומעלים טענות קשות כלפי המשטרה. אחד מהם סיפר על שהתרחש: "קלטתי שהוא מחזיק ככה, צעקתי להם הוא מוציא סכין, הוא מוציא סכין. השוטר ישר שלף את הזה והתחיל לירות בו את כל הכדורים. יכול היה לעצור אחרי שלוש יריות". בת משפחה אחרת אמרה: "גם אם הוא דקר את השוטר, למה לירות כל כך הרבה כדורים. מה זה מחבל? מי בא אליכם? כמה כדורים?"

 

ראש העין: שוטר נדקר ברגלו וירה באדם המעורער בנפשו
זירת האירוע בראש העין | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

האירוע תועד במצלמות אבטחה שקלטו את הגבר, ככל הנראה אדם המעורער בנפשו, רודף אחרי השוטר ומנסה לדקור אותו כמה פעמים. השוטר נפצע קל מדקירה ברגלו ואחרי שהופל עלי ידי התוקף, הוא הצליח לקום וירה בו חמש פעמים מטווח קרוב.

מבירור ראשוני של האירוע עולה כי השוטר הגיע למקום בעקבות דיווח על אירוע אלימות, ואז הותקף. החשוד בתקיפה נפצע אנושות וכעבור זמן לא רב נקבע מותו. השוטר פונה תחילה בניידת משטרה לתחנה בראש העין - ומשם הועבר לבית החולים‎.