בכירי פרקליטות המדינה נגד מ"מ פרקליט המדינה: במכתב חריף לדן אלדד כתבו הבוקר (שישי) 20 פרקליטי המחוזות ומנהלי המחלקות בפרקליטות: מזועזעים מהתנהלותך ומהטלת הרפש ביועץ המשפטי לממשלה. בעקבות העימות אמש בין אלדד לבין היועמ"ש אביחי מנדלבליט כינו הבכירים את הודעת אלדד: "מבישה ובלתי לגיטימית".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מדובר במתקפה חסרת תקדים של בכירי הפרקליטות נגד העומד בראשה. הפרקליטים אף מציינים במכתבם: "מעולם לא נדרשה הנהלת הפרקליטות לפנות במכתב מעין זה לעומד בראש הפרקליטות, אולם הפעם החלטנו לחרוג ממנהגנו".

אמש פרץ עימות בין מ"מ פרקליט המדינה לבין היועמ"ש כשמנדלבליט טען כי "יש מניעה משפטית להאריך את כהונתו של מ"מ פרקליט המדינה". אלדד בתגובה פרסם הודעה שבה טען: הדרישה של מנדלבליט להדיח אותי - אחרי שהתגלה לו שאני בוחן מידע מטריד בעניינו.

"אנו מזועזעים מכך שבמקום להתייחס לטענות לגופן", כתבו בכירי הפרקליטות הבוקר במכתבם לאלדד, "בחרת להטיל רפש ביועץ המשפטי לממשלה ובמניעיו, תוך פרסום יזום של בדיקה שאתה עורך על פי הודעתך. ככל שאכן מתקיימת בדיקה כזו, נראה שמטרתו היחידה של פרסומה ברבים היא לשמש קרדום לחפור בו לצורך הדיפת הביקורת המוצדקת של היועץ המשפטי עליך".