הזיקוקים המסוכנים שמטרידים את תושבי רמת גן: סרטון חריג שצולם הלילה (שבת) בשכונת החרוזים בעיר מציג ירי זיקוקים מסוכנים לכיוון בנייני מגורים באמצע הלילה. לדברי ראש העירייה, כרמל שאמה-הכהן, מדובר בפעם השנייה מזה שבוע שבה מתעוררים תושבי השכונה בבהלה לקול הזיקוקים שנורים לכיוון מרפסות בתיהם - מכיוון תל אביב. תושבים רבים התעוררו באמצע הלילה וזעמו על האירוע החריג.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הירי, שמופיע בתיעוד, התרחש באזור גבעת נפוליאון שנמצאת בתווך בין שתי הערים. ירי הזיקוקים עלול להביא לפגיעה ישירה באדם או להצתת אחת הדירות. סרטון מהאירוע הועבר למפקד מרחב דן של המשטרה וגם הוגשה תלונה: במרחב דן פתחו בבדיקה.

תושבים סיפרו ל-N12: "קפצנו מהמיטה, חשבנו שיורים עלינו". אחרים סיפרו: "שמענו פיצוצים מטורפים, היינו בטוחים שזה ממש ליד הבית". עוד נכתב בתגובות לפוסט של ראש העיר: " זה לא רק בשבועיים האחרונים. זה במשך חמשת השבועות האחרונים כל יום שישי בערב בים השעות 12 בלילה לשלוש וחצי בבוקר - עד שכל השכונה התעוררה".   

 

בפוסט שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו, כתב שאמה-הכהן: "שישי שני של ירי זיקוקים באמצע הלילה על ידי חבורת פרחחים או עבריינים מגבעת נפוליאון בתל אביב אל המרפסות של שכונת חרוזים ברמת גן. מעבר להקפצה הלילית מהשינה לכל השכונה, מדובר בסכנת חיים".

‏שאמה הכהן הוסיף כי העביר את התיעוד המטריד למפקד מרחב דן של המשטרה: "מדובר בסכנת חיים ברורה כתוצאה מפגיעה ישירה באדם או מהצתת אחת הדירות או אחד הבניינים. אני סומך על מפקד המרחב שהמצב בשבועות הבאים יהיה אחד מהשניים או שהפרחחים מפסיקים או שהם נתפסים ומשלמים".