בהמשך לתיעוד של קטטה אלימה בין נהג אוטובוס של חברת "דן" לנוסע שפורסם הבוקר (רביעי), הנהג שנראה תוקף את הנוסע באגרוף סיפר ל-N12 את שאירע: "הוא היה עסוק בטלפון שלו ולא הספיק ללחוץ על כפתור "עצור". הנהג הכחיש שנתן לנוסע מכה בכוונה: "יכול להיות שלא שמתי לב, אולי נתתי לו איזושהי מכה ונפל הטלפון, אבל לא בכוונה ולא באלימות".

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בתיעוד הקטטה, שהתרחשה אמש באוטובוס קו 66 מפתח תקווה לתל אביב, נראים נוסעים אחרים מנסים להפריד בין השניים כשבשלב מסוים הנהג מכה באגרוף את הנוסע. בחברת דן טוענים כי הנוסע הוא שתקף את הנהג ונמלט מהמקום עם הגעת המשטרה.

"בן אדם לחץ על כפתור בשביל לרדת באיזו תחנה, לא זוכר איזו תחנה, והוא היה עסוק בטלפון שלו", סיפר הנהג. "אחרי זה הוא לחץ מיד אחרי שעברתי את התחנה". מכאן, לגרסת הנהג, האירוע הסלים: "הוא אמר לי 'תסתום את הפה שלך' – אז הוא ניגש אליי עם הטלפון לצלם אותי, בא להיצמד אליי, אמרתי לו 'בבקשה תזוז', ונפל לו הטלפון".

על גרסת הנוסעים שטענו שהוא זה שהפיל לו את הטלפון, ציין הנהג: "יכול להיות שלא שמתי לב, אולי נתתי לו איזושהי מכה ונפל הטלפון, אבל לא בכוונה ולא באלימות. אני לא בן אדם אלים, אני בן אדם שבא לשרת את הלקוח ורוצה שהכל יהיה טוב, אבל להכניס לי אחרי זה סטירה?".

בהמשך, הנהג ציין כי הוא מצטער על האלימות שהתפרצה. "אחרי כל הבלגן והמכות, הוא ניגש אליי, חיבק ואתי, לחץ לי יד, ביקש סליחה וירד מהאוטובוס", סיפר. "ברגע שאתה מקבל סטירה מצלצלת אתה לא יודע מה לעשות".

"למען האמת, אחת מהלקוחות הזמינה משטרה שהוא תקף אותי אפילו", הוסיף הנהג. "המשטרה עצרה אותי אחרי האירוע הזה, אספו אותי אחרי משהו כמו איזה עשר תחנות, ושאלו אותי אם אני מרגיש טוב, שאלתי 'למה?', אמרו 'תשמע מישהו פה התלוננה שתקפו אותך'. בסיום דבריו הדגיש: "מה שמראים בחלק ההוא זה לא הכל. זה רק חצי ממה שהיה".

אחד מהנוסעים שנכח במקום סיפר ל-N12: "היינו בהלם ובפחד מההתנהגות של הנהג. ניסיתי להפריד אבל הבנתי שעוד שניה גם אני מתחת לאגרופים שלו. הנוסע התחנן לנהג שהוא רוצה לרדת ולא רוצה לריב, הוא היה אומלל ומפוחד ובצדק. בשלב מסוים הגיעה משטרה הנהג ירד מהאוטובוס, נתנו לו לשתות, אבל אני לא מבין למה לא עצרו אותו".