מפיקת האירועים שנכחה באירוע ההמוני מגיבה לסערה: המסיבה שהתקיימה אמש (שלישי) על גג מלון קרלטון בתל אביב ממשיכה לעורר הדים. בשיחה עם N12, סיפרה מפיקת האירועים אירית רחמים שהשתתפה באירוע שמספר האנשים בו היה בהתאם לתקנות: "השתתפתי באירוע כאורחת, לא הפקתי אותו - לא ראיתי שהיה המון".

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"מותר עד 50 איש, תתבונן בסטורי - זה מנה 30 איש אולי", הסבירה רחמים. "המסיבה התקיימה במרחב פתוח ובמרחקים של 4-5 מטר אחד מהשני". מפיקת האירועים הסבירה שהיא הגיעה למסיבה כדי לכבד אדם ש'מייצג את רוב הבנות שהיא מחתנת', לדבריה. "כשהייתי - לא ראיתי את כל ההמון הזה", הסבירה.

עוד אמרה רחמים שמדדו לה חום בכניסה: "לא היו שם אנשים באוכלוסיית סיכון, וזה לגיטימי מאוד שהמשטרה בודקת בקפידה רבה את מה שהיה. אם היו הרבה יותר ממה שמותר, צריך לעצור את האירוע - לא רוצים שהגל השני יגיע". בנוגע לתיעוד ובו נראים המשתתפים במסיבה לא חובשים מסכות, הסבירה רחמים: "יש בעיה לכולם, זה קשה מאוד במהלך היום להיות עם מסכה".

המסיבה של עלית מודלס. יוני 2020 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

לפי דיווחים שהגיעו למשטרה, נכחו באירוע יותר מ-300 משתתפים ובהם הידוענים נטע אלחמיסטר, טיילור מלכוב, בר זומר ואיציק זוהר‎.

במסגרת החקירה עיכבה אתמול המשטרה ארבעה אנשים לחקירה, בהם מפיקי האירוע וגורמים הקשורים למלון. מארגן האירוע יובא היום לשימוע בתחנת המשטרה, וההערכה היא שבהמשך היום יוזמנו לבירור גורמים נוספים בהנהלת סוכנות הדוגמנות.

בהודעת המשטרה על האירוע נמסר: "נפתחה חקירה של אירוע רב-משתתפים שהתקיים בניגוד לנהלים בגג של אחד מבתי המלון במרכז תל אביב. למארגן האירוע מיוחסת עבירה של הפצת מחלה מסוכנת ובנוסף נבחנו היבטי הרישוי של האירוע. מארגן האירוע זומן להיום לשימוע בפני קצין משטרה".