נויה לוי, דוגמנית בת 16 גילתה יום אחד ששמה ותמונותיה הופצו ברשתות החברתיות, שם נכתב עליה שהיא מעורבת בפרשת הכדורגלנים. לוי התארחה בחדשות הבוקר וסיפרה לניב רסקין על השתלשלות האירועים: "נכנסתי לאינסטגרם, ופתאום שלחו אליי מלא הודעות: שרמוטה, זונה, כמה את מקבלת לשעה, בכלל לא הגיעו לעניין של הכדורגלנים לא הבנתי מאיפה זה נפל עליי. בהתחלה לא התייחסתי לזה, לא שמעתי על הסיפור הזה  בכלל. ואז הסכונת שלי התקשרה אליי ושאלה אם שמעתי על הפרשה עם הקטינות, ואמרה לי שהתקשרו אליה ואמרו לה שהשם שלי מעורב בזה. נלחצתי מאוד".

המשפחה של לוי, לדבריה, הייתה כולה בהלם. "גם אני הייתי בהלם. בכלל לא הבנתי איך השם שלי נכנס לזה. 
לפי מה שהבנתי, שלחו תמונות שלי שכביכול אני הייתי אחת מהילדות האלה. שלחו להורים שלי גם".

ההורים שאלו אותך במה מדובר? 
"הייתי בבית עם ההורים והם האמינו לי שזאת לא אני".

את בטח רוצה לצעוק.
"כן, ואין לי אפשרות, כאילו אני מול אלפי אנשים שחושבים שזאת אני. בהתחלה באמת לא התייחסתי לזה, ניסיתי שזה יעבור, ואז בוקר אחרי זה התעוררתי להודעות איומות יותר ממה שהיה בערב לפני, והחלטתי כן להעלות על זה משהו באינסטגרם, להגיד שזאת באמת לא אני וזהו".

אדוה דדון סיפרה שלוי היא דוגמנית צעירה ומוכרת, וכשפנתה אליה להתראיין היא היססה בהתחלה . "מגיע לך כל הכבוד על זה שאת בוחרת לבוא לכאן, כדי להעביר מסר לבנות אחרות שעוברות שיימינג ברשת", אמרה דדון ללוי. "אני פה כדי לעודד את כל הילדים והנערים שלצערי עוברים את זה כל יום", סיכמה לוי, "אני קמתי מזה, זה ממש עבר, אני אחרי זה לגמרי. הבנתי שאין צורך לשים לב לזה, זה לא משהו משמעותי כל כך".