נער בן 15 עם צרכים מיוחדים נפל היום (רביעי) לבור בחצר ביתו בחולון - נחנק ואיבד את הכרתו. צוות חובשים ופרמדיקים של מד"א הגיעו למקום והעניקו לו טיפול רפואי ראשוני. הבור אליו נפל הנער לא היה עמוק, ובשלב זה טרם ברור אם היו בו מים. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים וולפסון. חוקרי מז"פ וחוקרי נוער של המשטרה הגיעו לזירה גם כן. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מפרטים ראשונים עולה כי האירוע התרחש כשבן ה-15 שיחק בחצר הבית ברחוב פרץ סמולנסקין בחולון, ונפל כשכל פלג גופו העליון בתוך הבור. אמו סיפרה שהתקרית התרחשה בזמן שלא הייתה איתו בקשר עין במשך כ-10 דקות.

הקריאה ראשונה לכוחות ההצלה הגיע על ידי אדם עובר אורח שהזעיק את הכוחות לאחר ששמע צרחות וקריאות לעזרה מהבית. "שמעתי סירנות של אמבולנסים ורצתי לפה", סיפר השכן. "ראיתי את הילד מוטל על הרצפה, מד"א וזק"א היו פה וטיפלו בו. ניסו להחיות אותו, עוא היה נפוח מאוד וחיוור, התפללנו לשלומו". 

אנשי מד"א שהגיעו לשטח סיפרו: "הנער שכב בחצר כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמות, עיסויים ומתן תרופות ופינינו אותו במצב קריטי תוך המשך פעולות מצילות חיים. הוא הועבר לבית החולים וולפסון שם עדיין נלחמים על חייו".