לצד הקריסה הכלכלית, המובטלים, החולים הרבים והמתים - ימי הקורונה הביאו איתם גם בשורות משמחות. הניה ואדם אופק התגרשו לפני 6 שנים, אחרי 16 שנות נישואין, אך עכשיו החליטו לחזור להיות יחד. הבוקר (רביעי) הם הפתיעו את בתם הקטנה, יעל, עם הבשורה המשמחת ובריאיון לשש עם עודד בן עמי הם סיפרו על הרגעים המפתיעים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"לא כל כך הספקתי להבין. כי זה קרה ממש היום בבוקר. עד עכשיו אני עדיין לא עיכלתי שזה מה שקורה", סיפרה יעל, שעוד מעט חוגגת בת מצווה.

בצל הקורונה- הורים גרושים החליטו לחזור
"עדיין לא מעכלת". יעל אופק בת ה-11 | צילום: N12

"אנשים תמיד דיברו על הקשר הזה כמשהו מאוד לא מובן מאליו", אמר אדם, "כל מי שסיפרתי לו שאני בקשר עם הניה ושהיא עושה כביסות לכולנו – זה היה משהו מאד מתמיהה מצד אחד ומצד שני אנשים אמרו איך מצד אחד אתם לא ביחד אבל ממשיכים לעזור אחד לשני?".

לדבריו, הקורונה חיברה ביניהם שוב ושינתה להם את המחשבה. "הנגיף הזה הוא משהו שהפר שגרה לכל העולם. העניין הזה של בידוד, שכל אחד מתכנס לתוך עצמו. כשאדם מתכנס לתוך עצמו הוא מתחיל להעלות תהיות, הוא מעלה מחשבות, הוא בודק דברים", סיפר, "בתור אחד שיזם את העזיבה הזאת, עבורי זה היה סוג של משהו".

לדברי הניה, הקורונה פשוט האיצה את התהליך של החזרה: "לי זה היה ברור שנחזור מתישהו. היחסים היו מושתתים על כבוד ועל רגש שעדיין נותר והקורונה האיצה. אין ספק שנצטרך לעבוד, ללכת לייעוץ נוסף ולטפל בקשיים שהופיעו", סיפרה הניה.