הועברו למלונית אחרי טיסות ארוכות – ולא קיבלו מזון: עשרות ישראלים שהגיעו בניו זילנד בטיסה מיוחדת של חברת התעופה הגרמנית לופטנזה הישר למלונית קורונה בירושלים מתלוננים על מחסור חמור באוכל ויחס מזלזל. רז אלחרר ששוהה בבידוד באחד מחדרי המלונית סיפר: "אני כבר שלושה ימים בלי אוכל – אני מרגיש חסר אונים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

המסע המפרך מניו זילנד שכלל עשרות שעות טיסה ועצירות ביניים הסתיים אתמול (ראשון) בשעה 23:00 בהמתנה ארוכה באוטובוס. במהלך השהייה באוטובוס הצפוף החל ויכוח בין הנוסעים למשטרה: "אנחנו 45 שעות בדרך לפה, אל תסגרו אותנו כמו כלבים".

המזון שהוגש במלונות קורונה בי-ם

"שכרתי דירה בתל אביב כדי להיות בה בבידוד, הרכב שלי המתין בשדה התעופה, אבל הכריחו אותי לעלות לאוטובוס עם עוד 25 אנשים, בהם גם מבוגרים בסיכון כדי להגיע למלון", סיפר סאלי כברה. "מאז אני כבר שלושה ימים בלי אוכל והיום הביאו לנו מצה עם גבינה לבנה וקוטג'. אני מרגיש חסר אונים, סגור לבד בחדר בלי יכולת לצאת ואסור לעשן. פניתי למשרד הבריאות ופיקוד העורף ולא היה להם מה להגיד".

רז אלחרר, שמבודד גם הוא במלונית מאז אתמול, סיפר: "כל אחד מאיתנו נמצא בחדר משלו לבידוד, הארוחות מאוד מתעכבות ומביאים לנו רק מצות עם קוטג', אחרי מסע טיסות של כמעט 50 שעות, והתנאים הבסיסיים כמו אוכל לא הכי טובים פה. אף אחד לא מדבר איתנו".

"כשנחתנו מדדו לנו חום, אבל לא לקחו מאיתנו בדיקות קורונה ואתמול סגרו אותנו במשך שעה לפני שנתנו לנו לצאת", המשיך אלחרר. "היה בלגן גדול ואנשים התחילו לדפוק על החלונות".