בכיר לשעבר בפוליטיקה שמלצרית התלוננה שביצע בה מעשה מגונה, הגיע היום (שלישי) להיחקר בתחנת משטרת מרחב ירקון בתל אביב. נזכיר שמדובר בדמות פוליטית שבעבר היה בכיר מאוד ומוכר בכל בית. המתלוננת טענה נגדו כי נגע בה בשירותים ואף ניסה לנשק אותה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לאורך השבוע האחרון הוא סיפר הבכיר לשעבר באמצעי התקשורת שהוא לא יודע במה מדובר, וסביר להניח שיטען דברים דומים בחקירתו היום. הדברים ייבדקו על ידי המשטרה, וסביר להניח שגם יהיה עימות בין השניים. החקירה תימשך, והפרקליטות תצטרך להחליט למי היא מאמינה יותר.

גרסת המתלוננת

מדובר במלצרית שעבדה במסעדת יוקרה בתל אביב. לטענתה כששירתה את האיש הוא זרק לעברה הערות בעלות אופי מיני. המתלוננת טוענת שהלכה לסדר את השירותים במסעדה, שם נתקלה בו כשהוא בדיוק רחץ את ידיו.

"זה שירותים משותפים לגברים ונשים. נכנסתי, סגרתי את הדלת וראיתי שהוא בדיוק יצא מהשירותים, שטף ידיים בזמן שאני מסדרת את המגבות", אמרה. "לא ידעתי לאיפה זה מוביל אבל אמרתי לעצמי שלא בא לי להיות פה כרגע, ההרגשה הייתה מאוד לא נעימה, את מרגישה כבר מהמבטים שלו איך שהוא מסתכל שהם מאוד מפשיטים".

"ואז הוא אמר 'מה? מתבודדים בשירותים?'. שאלתי אותו 'מה?' ואז הוא חזר על המשפט הזה. ניסיתי להעביר את זה ואמרתי לו 'אני מסדרת שיהיה יותר נעים' והוא ענה 'אני צוחק בובי אני צוחק'. הוא אמר 'טוב שיהיה לך יום מקסים אני צריך ללכת' ואז בא מאחורי, אני הייתי ממש צמודה לדלת ופשוט התחיל לעשות לי מסאז'", סיפרה המתלוננת. "נבהלתי, לקחתי צעד לכיוון ההפוך ממנו והוא אמר 'הנה אני גם עוזר לך קצת'. ברגע שזזתי הוא הזיז את הידיים ואני סוג של קפאתי. לא ממש הגבתי לא ידעתי מה לעשות, פשוט המשכתי לסדר את המגבות והוא אמר לי 'טוב שיהיה לך יום מקסים', תפס אותי בידיים, נתן לי נשיקה ויצא משם".