אושרי אסולין בן ה-26 מכפר סבא נפטר אמש (ראשון) מסיבוך של נגיף הקורונה, בבית החולים שיבא. הנגיף גרם לו לדלקת רב מערכתית הפוגעת בשריר הלב. אסולין, שהתגורר בשנים האחרונות בבני ברק, היה מאושפז כחודשיים ומהמרכז הרפואי שיבא נמסר כי הוא נפטר כתוצאה מסיבוכי המחלה. הלווייתו התקיימה הלילה בבית העלמין פרדס חיים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

אסולין הגיע לבית החולים תל השומר עם כאבי בטן חזקים וחום. נעשתה לו בדיקת קורונה והוא נמצא חיובי ולאחר מכן מצבו הבריאותי הדרדר במהרה והוא פיתח תסמינים בריאות ובכליות ופגיעה קשה בלב. בעבר היה אסולין חייל מצטיין ולאחרונה עבר תהליך של חזרה בתשובה, השתייך לזרם של רבי נחמן מברסלב ואף העביר שיעורי תורה.

אושרי אסולין שמת מסיבוכי נגיף הקורונה (צילום: ללא, D-MARS, המרכז הישראלי למשימות אנלוגיות במאדים)
אושרי אסולין ז"ל | צילום: ללא, D-MARS, המרכז הישראלי למשימות אנלוגיות במאדים

ראש העיר כפר סבא, רפי סער, הספיד אותו: "התבשרנו בצער רב וביגון קודר על פטירתו של אושרי אסולין בן עירנו, שחייו נגדעו והוא רק בן 26 במותו. אושרי היקר, צעיר חייכן ומלא חיים ושמחה, נפטר לאחר שנדבק בנגיף הקורונה לפני מספר שבועות ובתום מאבק קשה במחלה. אני שולח מכאן בשמי ובשם כל תושבות ותושבי העיר חיבוק חם ואת תנחומי הכנים לכל בני המשפחה היקרה. נחמה משמיים. יהי זכרו ברוך".

אושרי אסולין
אושרי אסולין
אושרי אסולין ז"ל (צילום: פייסבוק)
צילום: פייסבוק

מוקדם יותר פורסם כי 83 ישראלים חלו ביממה האחרונה בנגיף הקורונה. 3,380 ישראלים חולים כעת בנגיף מתוך כ-19 אלף שנדבקו מאז פרוץ המגפה בישראל. מניין המונשמים נאשר יציב - רק 24 חולי קורונה נעזרים במכונות הנשמה כעת.