תאונה קטלנית בגבעתיים: הולך רגל בן 46 נדרס הבוקר (שישי) למוות בפינת הרחובות ויצמן והמעיין בעיר. צוותי מד"א פינו את הולך הרגל עם פגיעת ראש לבית החולים שיבא-תל השומר, שם נקבע מותו בהמשך. נהג הרכב (68) פונה לבית החולים במצב קל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מחקירת משטרה ראשונית של התאונה עולה כי נהג הרכב פגע בהולך הרגל ובשני כלי רכב חונים. כוחות משטרה ובכללם בוחני תנועה במקום מכווינים את התנועה וחוקרים את נסיבות האירוע.

פרמדיק מד"א שי פנחס סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב מחוסר הכרה על המדרכה כשהוא סובל מחבלת ראש מדממת. אזרחים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפגע מרכב שעלה על המדרכה ופגע בו ונעצר אחרי שפגע במספר כלי רכב נוספים. הענקנו לפצוע טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה וטיפול תרופתי ופינינו אותו במצב קשה לבית החולים, שם נקבע מותו".

עם החזרה המדורגת לשגרה והתגברות הנסיעה בכבישים בעקבות ההקלות בסגר, חלה גם עלייה במספר ההרוגים והנפגעים בתאונות דרכים. על פי נתוני הרלב"ד (הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים), בשבוע שבין 30 באפריל ועד 6 במאי נהרגו שמונה בני אדם בשמונה תאונות קטלניות, בהם שלושה הולכי רגל ושני רוכבי אופנוע.

מדובר ב-1.14 הרוגים בממוצע ביום, כשלשם השוואה בתקופה המקבילה אשתקד נהרגו בממוצע 0.99 בני אדם ביום (בשנת 2018 עמד הנתון על 0.88 בממוצע ביום, בשנת 2017 על 1.02 וב-2016 על 1.05 בממוצע ביום).