השחקנית אוולין הגואל נקלעה בשבת האחרונה לסיטואציה לא נעימה. בעת שהייתה במונית בדרכה הביתה, עצרה בדרך כדי ללוות את נכדה לביתו וכשחזרה למונית כדי להמשיך בנסיעה - המונית כבר לא הייתה שם, ואיתה גם ארנקה של הגואל, עם תמונה של אמה שנפטרה לפני שלושה חודשים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לדבריה, ביום שבת בשעות הצהריים היא עלתה על מונית וביקשה מהנהג לעשות עצירה בביתו של נכדה, ולאחר מכן להחזיר אותה לביתה. לאחר שהגיעו לביתו של נכדה, הגואל  ליוותה את נכדה עד לפתח הבניין, אך כשהסתובבה חזרה למונית, היא כבר לא הייתה שם.

"השארתי את כל התיק שלי על המושב האחורי, ליוויתי את הנכד שלי לאינטרקום, לא הביתה, עניין של 3 מטר. הסתובבתי ולא הייתה מונית". לדבריה הנהג נסע ביחד עם התיק שלה, בתוכו היה הארנק עם תעודת זהות, המפתחות לביתה, כסף מזומן, כרטיס אשראי וכרטיס קופת חולים.

בנוסף, בארנק הייתה גם תמונתה של אימה, שנפטרה לפני כשלושה חודשים, מגיל 10. "מי שם אותך לקחת תמונה של אימא שלי מהארנק שלי? ואני רוצה את התמונה הזאת בחזרה. לא מעניין אותי כלום", אמרה הגואל בכאב. "אימא שלי נפטרה לפני שלושה חודשים ואני רוצה את התמונה של אימא שלי כשהיא בת 10. התמונה המקורית, אני לא רוצה לשחזר אותה אני רוצה את התמונה שלי", הוסיפה.

"אני בטראומה"

השחקנית תיארה את התחושות הקשות מהמקרה: "מבחינתי נהג מונית, אדם שם את מבטחו בנהג. אני בטראומה, כי זה לא שגנבו לי את התיק בים או בשוק, זה איש ציבור, במסווה של נהג מונית שודד פה אנשים. בשבילי זה שווה לחטיפה, זה שווה לאונס, זה שווה לכל דבר אחר".

לאחר המקרה היא התקשרה למשטרה, אך אז נאמר לה להגיע לתחנה ולהגיש תלונה. בתחנת המשטרה לדבריה אמרו לה שהטיפול במקרה ייקח בין שבועיים לשלושה שבועות. "למה שבועיים שלושה? כל תל-אביב מרושתת, הטיילת מרושתת", אמרה בכעס, "הם אמרו לי שהמקום הספציפי הזה מרושת. תפתחו מצלמה, תסתכלו על הלוחית רישוי ותעצרו את התופעה המאוד מדאיגה הזאת".

תגובת המשטרה: "בניגוד לנטען, הפונה קיבלה מענה בזמן הגעתה לתחנת המשטרה, שם קיבלה הסבר מפורט על הגשת תלונה מקוונת. מסיבותיה האישיות הגיעה המתלוננת יום לאחר מכן לתחנת המשטרה וטופלה כראוי כאשר נגבתה ממנה התלונה".