לאחר הדאגה מפני הדבקה רחבה בקורונה בגן הילדים בראשון לציון בו הסייעת אובחנה כחולה בנגיף - היום (שישי) התברר כי כל הילדים וצוותי החינוך של הגן נבדקו, ותוצאותיהם התבררו כשליליות לנגיף. העירייה ערכה להם את הבדיקות שעות בודדות לאחר שנודע מקרה הסייעת, והיום הגיעו תוצאות המעבדה ששללו את החשש של ההורים. עתה מסתמן כי לאור התוצאות המשמחות - הגן יוכל לחזור לפעילות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

אתמול פרסמנו על אודות המקרה בגן העירוני "דני גיבור" בראשון לציון, ועל בדיקות הקורונה שנערכו לילדים, 44 במספר, ולסייעות גם מהגן הצמוד - ברקע החשש שאותה סייעת שחלתה בקורונה באה עמם במגע והייתה עשויה להדביקם. מרגע שהתגלה המקרה, עיריית ראשון לציון פעלה כדי לקיים את הבדיקות, במקביל לחיטוי שטח הגן.

"מרגע שהדבר נודע - נוצר לחץ בקבוצת הוואטסאפ של הגן", אחד ההורים סיפר ל-N12. אביו של אחד מילדי הגן האחרים הוסיף ברגע שהתגלה שאשת הצוות נדבקה: "עברנו שלושה חודשים קשים בעומסים לא פשוטים. יש דאגה מכל ההורים. יש חשש רב והורים מודאגים". 

מעיריית ראשון לציון נמסר: "בדיקות כל הילדים וצוותי החינוך חזרו שליליות. בשורות טובות מגן הילדים "דני גיבור שבו עבדה סייעת שאובחנה כנושאת נגיף הקורונה". עוד נכתב בתגובה: "ראש העירייה עדכן את ההורים בצעדים שבהם נקטה העירייה לרבות בדיקות לילדי הגן השכן וחיטוי שני הגנים"