סימה סגל, חולה מספר 409, הייתה משתעלת כרונית עד שחלתה בקורונה ועכשיו היא רוצה להודות לנגיף – שבזכותו הפסיקה להשתעל. בריאיון למהדורה ראשונה היא סיפרה היום (ראשון) על הסבל הגדול של חייה לפני המחלה, ועל התחושות האופטימיות שהגיעו אחריה: "מרגישה מעולה אחרי שהייתי חולה הרבה מאוד שנים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"השתעלתי 10 שנים, הוציאו לי אונה, אמרו שיש לי סרטן, אמרו את כל מה שאפשר. אני עברתי 7 מדורי גיהינום", מספרת סימה ומוסיפה: "השתעלתי בכל אכילה, עברתי ימים מאוד נוראיים ובפברואר אמרתי לרופא: 'די, אני לא יכולה לחיות ככה'".

לדבריה היא ביקשה מהרופא בדיקת CT  ולאחר מכן חלתה, אך לא הבינה שמדובר בקורונה. "פתאום נשבר לי כל הגוף, הייתי חיוורת, חלשה, סמרטוט, לא היה לי טעם בפה", סיפרה. לאחר מכן התקשרה לרופאה שלה ואמרה לה שהיא פוחדת שהיא נדבקה בקורונה, בגלל שהיא נמצאת בקבוצת סיכון.

"איך זה יכול להיות שאני לא משתעלת?"

אחרי שקיבלה את תוצאות בדיקת ה-CT מהרופא, שהראו שיש לה דלקת, היא חזרה לביתה וקיבלה טלפון ממד"א, שבישר לה שהיא חולה בקורונה. לאחר מכן היא שמה לב שלמרות שחלתה, הפסיקו לה השיעולים: "אני בחורה שהשתעלה 10 שנים, אז איך זה יכול להיות שאני לא משתעלת?".

היום, אחרי שהחלימה מהמחלה והיא מרגישה טוב, בלי השיעולים הטורדניים, היא מודה לקורונה: "אמרתי תודה לאל ותודה לך קורונה שבאת אליי, כי אני 10 שנים לא יכולתי לאכול כמו בנאדם ולא לשבת במסעדה".