כתב אישום הוגש היום (ראשון) נגד תושב ירושלים שתועד משסה את כלבו בנהג אגד שאסר עליו לעלות עם הכלב לאוטובוס. על פי כתב האישום, יהודה אריאל ראובנס, בן 28, חבט בנהג באמצעות מקל, ולאחר שהנהג נפל על הרצפה הוא הורה לכלבו, מגזע פיטבול, שהוחזק ללא רישיון, לתקוף את הנהג – שננשך ברגליו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מהשתלשלות האירועים המפורטים בכתב האישום עולה כי ראובנס עלה לאוטובוס יחד עם חברתו בדלת האחורית. לאחר שהנהג העיר לו שאסור לעלות עם הכלב לאוטובוס, הנאשם החל לצעוק ולקלל את הנהג, תוך שהוא מסביר שמכיוון שלכלב יש רסן אז מותר לעלות איתו לנסיעה. הנהג, שנבהל מהצעקות ומהכלב "פתח את הדלת הקדמית וירד מהאוטובוס. בסמוך לכך, ירד הנאשם מהדלת הקדמית ומיד התנפל על הנהג והכה אותו באמצעות המקל שהיה בידו בראש ובפנים".

לפי תיאור המקרה בכתב האישום, לאחר שהנהג נפל לרצפה, אמר ראובנס לכלבו "תפוס אותו, תפוס אותו". הכלב, אשר היה נטול רסן, "התנפל על הנהג שהיה שרוע על הרצפה ונשך אותו מספר נשיכות ברגליים", נכתב בכתב האישום. "בזמן שהכלב נשך ותקף את הנהג, המשיך הנאשם לחבוט בו באמצעות המקל אשר היה בידו. מספר שניות לאחר מכן, משכה חברתו של הנאשם את הכלב מהנהג ובכך עצרה אותו מלהמשיך ולתקוף אותו".

כתוצאה ממעשיו של הנאשם נגרמו לנהג חתכים בפנים, הוא ננשך על ידי הכלב מספר נשיכות ברגליים, ונגרמו לו חבלות ושריטות. לבית המשפט גם הוגשה בקשה למעצרו של ראובנס עד תום ההליכים.

"עבדתי על קו 44, יצאתי בשעה 9:00 מחיל האוויר לכיוון פסגת זאב מזרח", סיפר הנהג ל-N12. "לא היו לי נוסעים וחניתי בחניה של קניון פסגת זאב. כשהנוסע עלה, שאלתי אותו אם יש לו מסכה והסברתי לו שאסור לעלות עם הכלב הזה. הוא התחיל בתגובה לקלל את אמא שלי ותקף אותי. הגבתי במכות והוא נתן לי מכה גם כן".

"בשלב הזה יצאתי מהמושב של הנהג והוא שחרר עלי את הכלב שתקף אותי בכל גופי ובראש שלי. איבדתי הכרה לחצי שעה, כל הגוף והרגליים שלי כואבים עדיין. לא אחזור לעבוד אחרי זה, זה אירוע מאוד קשה".