צוותי כבאות והצלה פועלים כעת (רביעי) בשתי שרפות שפרצו שמתחם עיריית ירושלים בכיכר ספרא בעיר. עד כה לא דווח על נפגעים והבניין וכל עובדי העירייה וחברי המועצה התפנו מהמבנה עם פריצת הדלקה. בתום חקירת חוקרי כבאות והצלה נקבע כי השרפה פרצה בעקבות הצתה בעזרת בקת"ב. המשטרה עצרה תושב מזרח העיר בשנות ה-40 לחייו החשוד בביצוע המעשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

שמונה צוותים פועלים בדליקה שפרצה בקומה הראשונה של הבניין המרכזי של העירייה ובמבנה נוסף בסמוך לשם. הכבאים מבצעים סריקות לאיתור לכודים, אך עד כה לא דווח על על נפגעים. מעיריית ירושלים נמסר כי מיד עם גילוי האירוע, הופעל מערך החירום של העירייה והוזעקו צוותי משטרה וכיבוי אש.

המוקד העיקרי של השרפה נמצא בקומה הראשונה של המבנה העיקרי בעיריית ירושלים, שם נמצא ארכיון העירייה וחדר השרתים. חוקרי כבאות והצלה טרם נכנסו לבניין ולא ידוע כמה נזק נגרם במקום בעקבות הבערה.

ראש עיריית ירושלים משה ליאון התפנה גם הוא מהבניין בעת פריצת הדלקה: "קיבלנו הודעה על כך שפרצה שריפה בקומה התחתונה של הבניין. ככל הנראה מדובר ההצתה. החשוד נתפס ונפתחה חקירה. ככל הנראה הוא עשה את זה באמצעות בקבוק תבערה. אנחנו עושים את כל המאמצים כדי לחזור לפעילות תקינה בבניין כבר מחר".