בהתרסקות מטוס האולטרלייט הבוקר (שבת) בשרון נהרג גבר בן 52 ונפצע נער כבן 14 במצב קשה. כעת אנחנו מפרסמים כי ההרוג, שמותו נקבע זמן קצר לאחר האירוע, הוא שי בן יצחק, תושב כפר נטר. הוא היה מייסד חברת ההימורים "888", ששוויה בשוק בגובה של למעלה ממליארד שקלים. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מוקדם יותר היום בית החולים שיבא בתל השומר עדכן כי חל שיפור במצבו של הנער שנפצע, ומצבו מוגדר כעת קל. הוא הועבר להשגחה במחלקת טיפול נמרץ ילדים עם מספר שברים בגפיו. 

שי בן יצחק, ההרוג מהתרסקות

אירוע התרסקות המטוס הקל התרחש הבוקר בסמוך לקיבוץ יקום שבשרון. השניים, בן יצחק והנער שנפצע באורח קשה, נלכדו בתוך המטוס. צוותי מד"א שהגיעו לזירת האירוע העניקו להם טיפול ראשוני אך תוך זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו של הגבר בן ה-52. בן ה-14 פונה לבית החולים שיבא תל השומר על ידי מסוק חילוץ צבאי של יחידת 669, תוך שהוא סובל מפגיעה רב מערכתית.

מסוק חילוץ בזירת התרסקות המטוס הקל בשרון
מסוק חילוץ בזירת התרסקות המטוס הקל בשרון | צילום: קבוצת חץ כחול

"כשהגענו למקום ראינו את המטוס הקל שהתרסק בשטח הפתוח ובתוכו נלכדו 2 פצועים, גבר כבן 50 שהיה מחוסר הכרה ונער כבן 14 בהכרה מלאה", סיפרו הפרמדיקים של מד"א ירדן דהרי ועידן. "מיד התחלנו בטיפול רפואי כשבמקביל פעלו לוחמי האש לחלץ את הפצועים. הגבר היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. הנער שנפגע באורח קשה הועבר למסוק צבאי שנחת במקום ופונה לבית החולים תוך כדי טיפול רפואי מציל חיים".