בין הסיפורים העצובים שהביאה עמה מגפת הקורונה, יש גם סיפורים שמחים יותר ומרגשים. אחד מהם הוא מסיבה יום ההולדת הלא שגרתית שמשפחתה של שרה טרבס בת ה-107 ארגנו לה. הילדים, הנכדים ואפילו הנינים הגיעו לבית האבות עם בלונים, שלטים, עוגות ומתנות כדי לשמח אותה – אבל דרך זכוכית החלון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בכל שנה הם מתאספים מחדש וחוגגים עם כולם. טרבס אמנם חגגה 106 ימי הולדת שחלקם היו בתקופות לא שגרתיות, אבל השנה החגיגה לגמרי שונה. בימים כאלה שבהם בתי בתי האבות הפכו להיות המוקד המסוכן ביותר לקשישים שעלולים להידבק בנגיף הקורונה, קשה לחשוב על אירועים משמחים, אך בכל זאת – לא בכל יום מגיעים לגיל כזה.

"האמת שהקורונה הפתיעה אותנו, תכננו משהו הרבה יותר גדול ומשפחתי אבל זאת המציאות ועם זה אנחנו מסתדרים הכי טוב שאפשר", סיפרה נכדתה, נועה שלו. נכדה תומר טרבס, התרגש מהאירוע עד דמעות: "זה גם מאהבה וגם משמחה".

שרה הנרגשת אמרה בתגובה: "אני היחידה בעולם שיש לה משפחה כזאת". מהקורונה היא לא חוששת, ורק מחכה שהתקופה תעבור במהרה: "אני מבקשת מאלוהים הרבה דברים, אבל את זה הוא עוד לא שמע. מתי הוא ישמע אני לא יודעת".

בינתיים המשפחה המורחבת רק מחכה ליום ההולדת ה-108 בשנה הבאה, בתקווה שעד אז יוכלו להיות קרובים אליה, לחבק וסוף סוף לחגוג כמו שצריך.