דיאנה גוז זל", אישה כבת 40 מקריית ארבע, נדרסה הבוקר (שלישי) למוות לאחר שנפגעה מאוטובוס שבו נסעה קודם לכן ביישוב. עובר אורח שהבחין באישה שוכבת על המדרכה בסמוך לתחנת האוטובוס הזעיק את כוחות החירום למקום. מחקירה ראשונית של המשטרה התברר כי האוטובוס פגע באישה לאחר שירדה ממנו. הנהג, שככל הנראה המשיך בנסיעה לאחר התאונה, נעצר לחקירה. פרטים על מועד הלוויה יפורסמו בהמשך.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לפצועה טיפול ראשוני ופינו אותה לבית החולים שערי צדק בירושלים כשהיא מורדמת ומונשמת, וסובלת מחבלות בפלג גופה התחתון. כוחות משטרה ובוחני התנועה שהוזעקו למקום פתחו בחקירה ובאיסוף ממצאים. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותה. 

"כשהגענו למקום ראינו אישה שוכבת על הכביש כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מחבלות בפלג גופה התחתון", סיפרה פרמדיקית מד״א יאירה וינגוש. "הענקנו לה טיפול רפואי מתקדם שכלל הרדמה והנשמה, ופינינו אותה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשמצבה קשה".

על פי פרטים שהגיעו לבוחני התנועה של אגד, הנהג לא הבחין שפגע באישה והתוודע לכך על ידי עד ראייה שרץ ואמר לו "היית מעורב בתאונה". 

מאגד תעבורה נמסר: "בשלב זה נסיבות התאונה נבדקות ונהג האוטובוס נקרא למשטרה לצורך חקירה. אנו נעמוד לרשותה של המשטרה ככל שנדרש ומביעים את תנחומינו למשפחה".

בהכנת הידיעה השתתף כרמל ליבמן