בן 4 נפצע קשה היום (ראשון) בשרפה שפרצה בבניין מגורים בשכונת טרומפלדור בעיר נהריה. באירוע נפגעו באורח קל עד בינוני שני מבוגרים, אמו של הילד בת ה-43 ואדם נוסף בן 50, שחולצו מהמקום. במגן דוד אדום דיווחו כי הילד סובל משאיפת עשן וכן מכוויות בכל חלקי גופו. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במרכז הרפואי גליל עדכנו כי מצבו של הילד שנפגע בשריפה בנהריה מוסיף להיות קשה, אך יציב. סגן מנהל היחידה לטיפול נמרץ ילדים והרופא הבכיר ד"ר יואב הופמן, מסר כי הילד סובל מכוויות בחלקים נרחבים מגופו ומשאיפת עשן, וכי הוא הועבר ממיון ילדים לטיפול נמרץ מונשם ומורדם.

אמו של הילד בת ה-43, שמצבה מוגדר קל עד בינוני, תועבר בקרוב לאישפוז באחת המחלקות הפנימיות. גם מצבו של הפצוע הנוסף בן ה-50 מוגדר קל עד בינוני, והוא עובר בדיקות בחדר המיון. טפסר משנה גיל ברסאנו סיפר בריאיון ל"מהדורה ראשונה" כי מוקד האש היה בחדר הילדים. "נסיבות הדלקה נחקרות", הבהיר. "פינינו את הלכודים בפעילות אמיצה ובתנאים קשים".

זירת השרפה בבית מגורים בנהריה
זירת השרפה בבית המגורים בנהריה

מהמשטרה נמסר כי "כוחות משטרה וכיבוי אש סגרו כעת את רחוב יהודה המכבי בשכונת טרופלדור בעיר נהריה, בעקבות שרפה בבית מגורים, ממנו פונה באורח קשה ילד". עוד הוסיפו במשטרה כי "האירוע בשליטה, כאשר אמו של הילד נמצאת במרפסת ופצועה באורח קל,כך על פי גורמי רפואה, כוחות כיבוי והצלה פועלים לחילוצה מהמבנה. בשלב זה נערכים סריקות על מנת לשלול לכודים נוספים".

פראמדיק מד"א צבי זינגר, וחובש רפואת חירום במד"א ניר דאי, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו עשן סמיך ושחור מיתמר מחלונות הדירה. לוחמי האש חילצו אלינו ילד כבן 4 כשהוא בהכרה וסובל מכוויות בכל חלקי גופו, הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה. בהמשך חולצו אלינו גבר ואישה שנלכדו בדירה וסבלו מסימני שאיפת עשן, הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו אותם לבית החולים".