שתי בנות דודות, חני סוליש בת 19 מנתניה ושטרנה שרה קלפמן בת 24 מירושלים, נמצאו אתמול בלילה (בין ראשון לשני) כשהן ללא רוח חיים, מתחת לבניין בשכונת גבעת שאול בירושלים. לפי הערכות המשטרה השתיים שמו קץ לחייהן וקפצו אל מותן.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

השתיים, שבאות ממשפחות המשתייכות לחסידות חב"ד, נהגו להיפגש בבית סבתן בשכונת רמות. לאחרונה נראה כי אחת מהן החלה להתרחק מהדת. אתמול בלילה הן נפגשו בבית סבתן ומשם הגיעו לבניין בגבעת שאול, עלו לגג ועל פי עדות של אזרח שהיה בסביבה, בסביבות 2 לפנות בוקר הוא שמע צעקה של שתיהן - וההערכה היא שהן קפצו יחד אל מותן.

מתברר כי סוליש בת ה-19 השאירה מכתב בבית סבתה, שבו כתבה כי היא לא מוצאת את עצמה ופוחדת לאכזב את הוריה. כרגע כיוון החקירה העיקרי הוא ששתי הצעירות נקלעו למשבר נפשי והחליטו יחד לשים קץ לחייהן.

בחודש נובמבר האחרון שני אחים נמצאו ללא רוח חיים בדירה בשכונת טלביה בירושלים, לאחר שככל הנראה שמו קץ לחייהם. האחים, שהתגוררו בשכונת מקור ברוך בעיר, יצאו בשאלה. בעל הדירה מצא אותם ללא רוח חיים, לאחר שהיו אמורים לפנות את דירת ה-Airbnb, אותה שכרו לכמה ימים.

אובדנות היא תופעה הניתנת למניעה. במקרה שאדם בסביבתכם נמצא במשבר ועלול להיות אובדני, אל תהססו - דברו איתו, עודדו אותו לפנות לעזרה מקצועית והדגישו את חשיבות פנייה זו.

נסו לסייע לו לפנות לאנשי מקצוע בקהילה או לגורמי תמיכה ארציים:
ער"ן - בטלפון
1201