מתוך מלון המבודדים: מריל ג'ייקוב, חולה מספר 94 בקורונה, מתעדת מחדרה במלון דן פנורמה בתל אביב כיצד עובד מלון החולים שמשכן בתוכו את האנשים שנדבקו בנגיף הקורונה. "מאוד מאורגן מבחינת סדר היום והאוכל - אני ממשיכה להתחזק", מספרת מריל.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני החולה מספר 94", סיפרה מריל שמטופלת בקופת החולים "מכבי". "הגענו למלון והיו נציגים של מכבי ושל צה"ל שדאגו לנו ועשו לנו תדרוך. קיבלנו ערכה ממכבי עם כל מה שאנחנו צריכים כדי למדוד כל יום את החום, את מידת החמצן בדם ואת הדופק, ופעמיים ביום האחות מתקשרת אלינו ואני מוסרת לה את המדדים. אני באמת מרגישה שאנחנו בידיים טובות ועושים את הכל בשבילנו".  

ג'ייקוב סיפרה שהיא בין החולים הראשונים שהגיעו למלון, ואמרה כי היא מרוצה מהתנהלותו עד כה: "מאוד מאוד מאורגן מבחינת הסדר יום והאוכל - אנחנו יודעים בדיוק מתי אנחנו יכולים לצאת מהחדרים, והם מכינים לנו אוכל בשקיות. כל אחד לוקח את השקית שלו לחדר שלו ואוכל שם".

מריל גם שיתפה במצבה הבריאותי, כשבוע לאחר שמשרד הבריאות פרסם את דבר הידבקותה בנגיף: "בינתיים אני עדיין עם קצת תסמינים, היה לי חום והוא עבר". אך העידה כי היא עדיין לא החלימה לגמרי: "אני חושבת שהתסמין שהכי יש לי זה לפעמים קוצר נשימה - חוץ מזה אני בהחלט מתחזקת".