אבי מיכאלי בן ה-55 ואמו, רוסיקו שימלשווילי בת ה-81, הם שני ההרוגים בתאונת הדרכים הקטלנית שהתרחשה אמש (ראשון) בכביש 4, סמוך ליבנה. בתו של אבי ז"ל, אנה מיכאלי, סיפרה לחדשות 12 שהכביש שבו נהרגו אביה וסבתה הוא בעייתי והשיפוצים בו אינם מתקדמים כבר זמן רב: "נסעתי בכביש הזה כל כך הרבה פעמים בראות טובה, בלי גשם, וזה היה סכנת נפשות, אז כשיורד עליך מבול...".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אבא היה בחור שכולם אהבו, הוא היה תמיד חייכן, תמיד אהוד על ידי כולם - לכולם הייתה פינה בלב אליו. הוא היה האבא הכי מושלם שיכול להיות, הייתה לי ילדות באמת מושלמת", תיארה מיכאלי את אביה. "הוא באמת היה בן אדם אהוב, בן אדם טוב, בחיים לא הזיק לאף אחד בחיים לא עשה דבר רע, פשוט מהאנשים הטובים האלה. סבתא שלי הייתה בת 81 שנראית בת 50. נמרצת, חייכנית, בריאה כמו שור, בחיים לא הייתי חושבת שהיא מעל גיל 80".

אבי מיכאלי וביתו
אבי מיכאלי וביתו

מיכאלי שחזרה את הרגע שבו נודע לה על מות אביה: "הלכתי לישון אתמול בשעה 00:00 בלילה בערך, וראיתי בחדשות שמוצג על תאונה בכביש 4. לא ידעת שאבא שלי מעורב בזה, פשוט אמרתי 'מצער, עוד תאונה, עוד אנשים מסכנים'. הלכתי לישון ולא עברה חצי שעה, 40 דקות, ואמא שלי דפקה לי בדלת, העירה אותי, אמרה לי לקום. לא הבנתי מה קרה, קמתי, וממש כמו בסרטים כשהגעתי לסלון ראיתי שני שוטרים שבאו לבשר את הבשורה המרה".

"הכביש שהם נהרגו בו, הוא בשיפוצים כבר למעלה משנתיים", סיפרה מיכאלי. "לא קורה שם שום דבר, כשאין שם תאונות אז יש שם פקקי ענק. והנה עוד מחדל של המדינה - למה אתם לא מסיימים את זה? תשקיעו בתשתיות שלנו, כי אם זה לא תאונת דרכים זה זוג צעיר שנתקע במעלית וטובע".

מיכאלי ושימלשווילי ז"ל נפצעו באורח קשה אמש בתאונת הדרכים סמוך ליבנה, וחובשים ופרמדיקים שהגיעו למקום העניקו להם טיפול רפואי שכלל ניסיונות החייאה - אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותם. כוח משטרה הוזעק למקום ונסיבות התאונה נבדקות.