המשיך לסוע והנוסעת נגררה על הכביש עשרות מטרים: סוזן חטב בת ה-89 מירושלים ירדה לפני שבוע מהאוטובוס כשהנהג בקו 20 של אגד סגר במהירות את דלתות הרכב כשזרועה תפוסה בהן וגרר אותה למרחק של 25 מטרים. צעקות הנוסעים הם אלו שהפנו את תשומת לבו של הנהג שרק אז עצר. כאשר חטב קמה אמר הנהג: "אני רואה שאת עומדת" ונסע מהמקום מבלי להעניק סיוע לנוסעת שנפצעה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בראיון לתכנית "שש" עם עודד בן עמי סיפרה חטב על רגעי האימה: "ישבתי במושב הקדמי על יד הנהג וחיכיתי לרדת. הנהג עצר כמטר מהמדרכה וירדתי מהאוטובוס כשהיד שלי עדיין מחזיקה את המעקה. לפתע הוא סגר את הדלתות על הזרוע שלי, הפיל אותי על הגב והמשיך לנסוע כשאני נגררת על הכביש מרחק של 25 מטר".

הנהג, שפרטיו טרם ידועים, עצר רק לאחר שהנוסעים באוטובוס והולכי רגל במקום צעקו לו שמשהו אינו כשורה. "הייתי בהלם מוחלט, היו צרחות מחוץ ובתוך האוטובוס", שיחזרה סוזן והוסיפה: "רק אז הנהג עצר, שיחרר את ידי ואנשים ברחוב רצו לעזור לי. הנהג לא ירד ושאל מה קרה. מתוך האוטובוס הוא אמר לי 'את עומדת אז כנראה שהכל בסדר'. אחת הנוסעות ביקשה מהנהג את פרטיו ואז הוא סגר את הדלת ונסע".

יורם חטב, בנה של סוזן, סיפר שעד כה הנהג לא אותר ושאגד והמשטרה לא פועלים להביא אותו לדין. "7 ימים חלפו ולא קרה כלום", טען. "באגד מכחישים בכלל שהיה אירוע כזה והמשטרה לא עשתה פעולות חקירה בסיסיות כמו להגיע לרכב הפוגע ולקחת דגימות דם". סוזן פנתה פנייה אישית לנהג הפוגע וביקשה ממנו "למהר להזדהות, להיפגש ולבקש סליחה".

תגובת אגד: "אירוע התאונה המצער שעליו דיווחה האם בת ה-89 מצוי בחקירת משטרה יסודית. אגד מנועה מלפעול בשל חשש לשיבוש החקירה ואנו משתפים פעולה באופן מלא וכחברה רצינית אין לנו דבר וחצי דבר להסתיר. מר חטב זכה ליחס מקצועי והוגן ממנהל מערך השירות. הנהגים שאמורים על פי המערכות האלקטרוניות להיות מעורבים בנטען נגדם, אינם זוכרים אירוע כזה. אגד מצטרפת לקריאה לציבור הרחב ומבקש מכל מי שהיה עד לאירוע המתואר לסור מיד לתחנת המשטרה ולדווח על המקרה. באגד מאחלים לגברת חטב החלמה מהירה ובריאות איתנה".

תגובת משטרת ישראל: "עם קבלת התלונה, נפתחה חקירה, במסגרתה בוצעו, ועדיין מבוצעות, פעולות חקירה מגוונות. מטבע הדברים לא נפרט על חקירות מתנהלות, אולם נציין כי אנו עומדים בקשר עם בני המשפחה. אנו מאחלים לגברת סוזן חטב רפואה שלמה ובריאות איתנה".