תאונה קטלנית בשרון: אישה כבת 30 נהרגה ו-5 בני אדם נפצעו בתאונה קשה בין שני כלי רכב בכביש 5504 סמוך למחלף אייל. חובשים ופרמדיקים של מד"א הגיעו אל האישה כשהייתה במצב אנוש, ונאלצו לקבוע את מותה במקום. מהמשטרה נמסר כי בוחני תנועה הגיעו במקום ונסיבות התאונה בבדיקה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

גבר כבן 25 שנפצע בינוני פונה לבית החולים בילינסון שבפתח תקווה. ארבעת הפצועים נוספים, בהם גבר כבן 25 עם חבלות בגפיים, שתי נשים כבנות 60 ו- 33 וילדה כבת 11 עם חבלות בחזה, פונו לבית החולים מאיר שבכפר סבא - חלקם במצב בינוני והיתר במצב קל.

"כשהגעתי למקום ראיתי רכב עם פגיעות פח, ובמרחק של כמה מטרים רכב הפוך", סיפר חובש מד"א, עידו שיף. "בסמוך אליו שכבה על הכביש אישה בשנות ה-30 לחייה, כשהיא מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה".

עוד סיפר החובש: "במקביל לסריקת הזירה להערכת מצבם של הפצועים הנוספים הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות, אך הפציעה שלה הייתה אנושה ולבסוף נאלצנו לקבוע את מותה. הפצועים הנוספים, בהם מספר מבוגרים וילדה כבת 11 שנפגעו באורח בינוני וקל טופלו בשטח ופונו באמבולנסים של מד"א לבתי החולים בלינסון ומאיר כשמצבם יציב".