התפשטות הקורונה מעלה את מספר החולים בישראל בכל יום, אמש נודע כי השחקן, הקומיקאי והחקיין, טוביה צפיר, נדבק גם הוא בנגיף הקורונה. בשיחה שהוא קיים הערב (שבת) עם רינה מצליח בפגוש את העיתונות הוא סיפר שמצבו טוב, גילה איך ככל הנראה נדבק בנגיף וגם חיקה את ראש הממשלה נתניהו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני יכול להעלות עכשיו את מפלס האופטימיות – אני מרגיש ממש בסדר עכשיו", אמר צפיר.  "לפני שבועיים, הייתי בסוג של ערב שירה, ושם כנראה נדבקתי".

השחקן והקומיקאי סיפר מדוע לפי דעתו נדבק בנגיף: "היא העבירה לי את האייפון כל הזמן וביקשה שאבחר את השיר וחטפתי כנראה את הווירוס מהאייפון". הוא הסביר: "הסבירו גם המומחים וגם המומחים באולפן, שהווירוס יכול לעבור דרך האייפון וככה כנראה נדבקתי. באמת אחרי כמה ימים התחלתי להרגיש רע".

"אני רוצה להחמיא למערכת הבריאות כי עברתי בדיקה מוקדמת, בכל זאת יש לי אחריות, הופעות", אמר. "אז היינו חייבים לבטל חלק מההופעות וחלק מהרשויות המקומיות ביטלו בעצמן הבדיקה לקחה כמה ימים אבל אני חושב שאיחור בכמה ימים זה לא סוף העולם. לבסוף אתמול בלילה קיבלתי תוצאה חיובית"

"אני אופטימי כי כל התסמינים ירדו ירק לי וגם החום ואני כנראה בדרך לצאת מזה ואני מאוד שמח", הוסיף. "זה ממש מדהים שאשתי לא נדבקה - תמיד אמרתי שהיא לא אנושית".