שלושה בני אדם נפצעו היום (חמישי) קל בתאונת דרכים בנתניה, שהייתה יכולה להיגמר באסון כשאוטובוס של חברת מטרופולין הידרדר ופגע בכמה כלי רכב. "חשבתי בסוף שזה אפילו פיגוע", אמר אחד הפצועים בשיחה עם חדשות 12.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי עדי ראייה שהיו במקום הנהג יצא מהרכב ואז החל האוטובוס לנסוע לאחור תוך כדי שהוא פוגע בכל מה שעמד בדרכו. " הייתי בפקק ופתאום זה קרה לי", הוסיף הפצוע ההמום. "הגיע אוטובוס ברוורס, התנגש בכמה מכוניות".

"אתה רואה אוטובוס מידרדר במהירות, מה אתה רוצה לעשות?", תהה. "אין עוד מה לעשות אתה מבין? אין לך אפילו זמן לחשוב. ניסיתי אפילו לשבור את ההגה, אולי יעזור לי לברוח, לא הספקתי אפילו לעשות אפצ'י – כבר נכנסו בי".

עדת ראיה דיווחה למוקד מד"א: "צריך אמבולנס דחוף, יש פה אמבולנס שהידרדר. יש מלא מכוניות. לא רואה כמה נפגעים, אבל רואה שיש נפגעים".

"כשהגעתי לרחוב הייתה המולה רבה", אמר חובש רפואת חירום במד"א ניסים סאסי. "ראיתי את האוטובוס בחלקו האחורי על המדרכה ובסמוך מספר כלי רכב פרטיים שנפגעו. נוסעי הרכבים ומספר נוסעים מהאוטובוס התהלכו במקום כשהם נסערים. יחד עם צוותים נוספים של מד"א שהגיעו למקום ערכנו בדיקות על מנת להעריך את מצבם הרפואי של הפצועים. בנס אף אחד לא נפצע באורח קשה ובמקום היו רק 3 פצועים קל בלבד, העלנו אותם לאמבולנסים ופינינו אותם לבתי החולים מאיר ולניאדו".‎