הפתרון לאיסור התקהלויות? הזוג רוני ויהונתן שתכננו את החתונה שלהם במשך חודשים ונאלצו להקדים אותה בעקבות המצב, החליטו בסיוע של גן האירועים "יער עין חמד" לשדר את האירוע בלייב באמצעות אפליקציית זום לאורחים בחתונה. בכך הם מצאו פתרון יצירתי לאיסור של משרד הבריאות. לא רק חתונות, גם פוראבר תל אביב, ליין מסיבות לקהילה הגאה החליט להרים את הכפפה ולקיים מסיבה שתשודר בלייב בעמוד הפייסבוק של הליין. המסיבה תתקיים באומן 17, שרגיל להכיל בשגרה אלפי בליינים בסופי שבוע למסיבות המוניות וכעת ישודר בלייב לחוגגים שיוכלו להינות מביתם מהמוזיקה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

גם ברחבי העולם ניתן לראות פתרונות דומים, במדינות שבהן יש עוצר ואנשים לא יכולים לצאת מבתיהם, בעיקר בצרפת ובספרד, תושבים רבים מתקשרים אחד עם השני בשיחות ועידה באמצעות אפליקציות ייעודיות לשיחה ומדברים עם כמה חברים או בני משפחה במקביל. ברשתות החברתיות הועלו בימים האחרונים תמונות רבות של שיחות ועידה מסלון הבית של כל משתתף.

חתונה בלייב
חתונה בלייבהחתונה שהתקיימה אמש ונעשתה ביוזמת גן האירועים "יער עין חמד" בחינם ובהשתתפות אנשי מקצוע שהגיעו לשמח את הזוג בהתנדבות. גם הארגון "חופות" סייע באמצעות רב שחיתן את הזוג.‎ רוני ויהונתן שנישאו אמש סיפרו בהתרגשות: "היינו אמורים להתחתן ביום חמישי האחרון, ועם התפתחות העניינים מרגע לרגע, הבנו שזה כבר לא יקרה כמו שתכננו. אתמול החלטנו שאנחנו לא דוחים את החתונה וקיבלנו החלטה להתחתן היום בעין חמד, עם המשפחה הקרובה בלבד לצדנו".

"אנחנו שמחים על ההירתמות המהירה של ארגון חופות ועל היוזמה של גן האירועים 'יער עין חמד' לשדר את החתונה בזום למשפחה ולחברים שלא יכלו להיות איתנו ביום הגדול. נחגוג בבריאות, כשהעניינים יירגעו", סיכם הזוג.

איתמר יקותיאלי, בעלי גן האירועים יער עין חמד, סיפר על החתונה: "לאורך התקופה האחרונה ניסינו לחשוב על פתרונות יצירתיים וכיצד אנחנו, בתור גן אירועים יכולים לעזור למצב. אני שמח מאוד שלמרות הכל, רוני ויהונתן חגגו מתוך שמחה ושהצלחנו להמתיק, אפילו רק במעט את עוגמת הנפש שכולנו חווים כרגע".