חשיפה: מלון "דן פנורמה" שבטיילת תל אביב צפוי להפוך בקרוב למלון שיקלוט את הנדבקים בנגיף הקורונה - והסבתו למתחם מבודד עבורם מתרחשת בימים אלה. ככל הנראה שבמקום ישהו רק חולי קורונה שמצבם מוגדר קל - זאת במקום שהות בבידוד בבתיהם. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בתמונות ראשונות מהמלון שאנו מביאים כאן ב-N12, נראית ההיערכות של צוותי פיקוד העורף, מד"א והמשטרה להפוך את המתחם למבודד ובטוח, באופן כזה שלא יסכן את הכוחות ויוביל לכך שיידבקו חלילה בנגיף. 

מלון מבודדי הקורונה
כוחות בכניסה למלון שהופך ל"מלון הקורונה"

 כבר כשמגיעים אל המלון, ניתן להבחין בכוחות של פיקוד העורף שנמצאים במקום ומתרגלים את ניהול הפרויקט הזה. בכניסה ישנו שטח סטרילי שהוקם במיוחד והוצב שילוט רב שמזהיר את הכוחות מקורונה. באחד החדרים המרכזיים של המלון הותקנה מצלמה במעגל סגור שעוקבת אחר החולים.  

בשיחה עם N12 סירב המאבטח במקום לאשר שאכן מדובר במלון שהופך למתחם המיועד לחולי קורונה, אך אחד מגורמי הרפואה במקום אישר שהמלון אכן עובר תהליך שישמש למטרה זו. כשתסתיים ההיערכות - המלון צפוי להיפתח. 

שלוש רשתות בתי המלון פתאל, ישרוטל ודן השתתפו בהליך התחרותי שקיים משרד הביטחון. שלוש הרשתות נרתמו לעניין והציגו את פריסת המלונות וגודלם. בסוף התהליך בחר משרד הביטחון בהצעה של רשת דן לשני המלונות הראשונים.