הבוקר (רביעי) הוגש כתב אישום נגד טארק כרד, צעיר בן 19 מהכפר עקב שפגע ברכבם של משפחת רימל מנווה צוף בתחילת חודש דצמבר. יגאל רימל, אחיו של אפרים שנפצע קשה בתאונה נכח בבית המשפט: "לא עניין אותי לפגוש את הנהג הפוגע, ולא משנה גם מה העונש שהוא יקבל כי זה לא יחזיר לנו את ציפי ולא את נועם ולא ישפר את המצב הבריאותי של אפרים ואיתי".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתאונה נהרגו ציפי רימל ובתה התינוקת נועם ז"ל, וכן נפצע אב המשפחה אפרים והילד איתי. הנהג הפוגע כרד, מואשם בעבירה של המתה בקלות דעת, חבלה חמורה וכן נהיגה במהירות בלתי סבירה ללא ביטוח בתוקף. עונש המאסר על עבירה מסוג זה הוא עד 12 שנות מאסר.

יגאל סיפר שהוא הגיע לבית המשפט כי היה חשוב לו לייצג את המשפחה בדיון: "עניין אותי להגיע לבית המשפט כדי לראות שהכל קורה כמו שצריך ולא נעזוב את המקרה הזה לעולם כי זה חלק מאיתנו וחלק משגרת החיים שלנו". בתגובה לסעיפים בחוק בהם הואשם כרד הסביר יגאל כי הוא סומך על עורכי הדין של המשפחה והסביר שהוא לא באמת מבין את ההבדל בין סעיפי האישום השונים, "עורכי הדין עושים את עבודתם נאמנה". 

משפחת רימל
משפחת רימל | צילום: באדיבות המשפחה

במשפחת רימל ישנם ילדים נוספים שלא נכחו ברכב שנפגע בתאונת הדרכים הקשה. יגאל סיפר על התמודדותם עם הסיטואציה הקשה: "אנחנו מנסים להשאיר את הילדים כמה שיותר במסגרות שלהם ובשגרה שהם הכירו לפני התאונה. לאט לאט רואים יותר ויותר איך כל אחד מהם מגיב לתאונה, אבל גם אצלם אני מאמין שנותרו עוד הרבה מאוד טיפולים ועזרה ודברים שהם יצטרכו בהמשך הדרך".

זירת התאונה בצומת גבעת זאב
זירת התאונה בצומת גבעת זאב | צילום: none, תיעוד מבצעי מד"א

אפרים האב עדיין נמצא בשיקום וטיפול רפואי, ובנו איתי עדיין מאושפז במצב קשה בטיפול נמרץ בשערי צדק בירושלים. הדוד יגאל סיפר כי מצבו של איתי משתפר לאט לאט והוסיף כי "הדרך עוד ארוכה" בשיקומו של אחיינו. על אחיו אפרים, שנמצא בשיקום בתל השומר, סיפר יגאל כי הוא "עובד קשה בפיזיותרפיה ובטיפולים - הם צריכים עוד הרבה תפילות".