אחרי שנים של סרוויסים במסעדות, השף ואיש העסקים עומר מילר מתרגל כבר כמה שבועות לתפקיד החדש והמרגש בחייו: אב לשניים. אחרי שהוא ואשתו שירן כדר הביאו לעולם את זוג התאומים מון וריי,  לאחרונה הוא מבלה את רוב זמנו בהכנת קוקטיילים של תחליפי חלב ומים: "זה הסרוויס הכי טוב שהיה לי בחיים, זה חלום", הוא משתף.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

גם חשבון האינסטגרם של מילר מלא בחודשים האחרונים, לצד תמונות של המבורגרים ושאר ירקות, בתמונות מתוקות במיוחד של השניים. "כל פעם שאני מעלה תמונות חדשות שלהם אנשים כותבים לי: 'זה המתכון הכי טוב שלך'".

אבל הדרך לשם ממש לא הייתה קלה, והרבה מהדברים שנחשבים בקרב הורים לטריוויאלים  - התפחתו אצל עומר ושירן לדרמה גדולה. באמצע חודש שביעי והרבה לפני המתכונן לשירן ירדו המים והיא הובהלה לבית החולים איכילוב. "זה נורא הפתיע והבהיל אותי", היא משחזרת ועומר מוסיף: "זה מאוד דרמטי כי גם כל התהליך עד הכניסה להריון לקח זמן, אז עם כל תזוזה אנחנו ישר נכנסים להתקף חרדה".

חודש אחרי שאושפזו בפגייה, מון וריי כבר שוחררו הביתה יחד עם ההורים המאושרים. "לא כל כך הצלחנו להירדם בלילה הראשון מרוב ההתרגשות, גם הם לא, כי הכול שונה וחדש ומרגש", הם נזכרים ועומר מסכם: "אני לא רוצה להוריד רגל מהעסקים אבל אני מאוד רוצה להיות נוכח כמה שיותר בגדילה שלהם ולהיות אבא כמה שיותר קרוב".