אור ועומרי אמורים היו להתחתן הערב (חמישי) בנוכחות 700 מבני משפחותיהם וחברים – אולם לאחר שהתבשרו כי נאסר לקיים אירועים עם יותר ממאה בני אדם, החליטו לבטל את האירוע לחלוטין. "חרב עלינו עולמנו כששמענו את הבשורה", מודה אור. בריאיון למהדורה ראשונה עם ירון אברהם חשפה: "בדיוק יצאתי מטבילה במקווה כשקיבלתי את הבשורה הזאת – מאז ועד לפני שעה בכיתי".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"בהתחלה אתה לא מעכל", סיפר עומרי. "אתה חושב שאולי זה לא נכון, שאולי זה ישתנה – אתה לא מאמין, עד שאתה מקבל את הבום הזה". עם זאת, לדבריו בשום שלב לא חשבו לצמצם את האירוע ולקיימו בתאריך המתוכנן: "זה אירוע שכל כך חלמנו עליו. רצינו להתחתן כשכל האורחים, המשפחה והחברים שלנו, שם. שיהיה שמח וחתונה לכל דבר".

לדברי הזוג, הם זכו לתמיכה עצומה הן מהאורחים, והן מהספקים ובעלי אולם האירועים קולוניה ברחובות, שם אמורים היו להתחתן. "כולם נתנו עזרה ותמכו – בעל האולם מיד התקשר אלינו ואמר לנו שיהיה איתנו בכל דבר, בכל מה שנצטרך", שיתפו.

למרות שהזוג מודה שהוא עדיין קצת בטראומה מהשינוי המהיר והלא מתוכנן בתוכניות, אור ועומרי ביקשו להעביר לזוגות אחרים הנמצאים במצב דומה מסר של תקווה. "לא סתם קורים דברים – הכל מלמעלה", סיכם עומרי. "ה' שומר עלינו, ואני מאמין שהוא יפצה כל חתן וכלה שקרה להם דבר כזה".