יומם השמח ביותר של זיו שבת ולירון ראובן הפך לעצוב ­- ובעיקר מתסכל: ביום חתונתם פרצו שני חשודים לרכב בו אוכסן רכושם של הזוג - ושדדו פריטים רבים בזמן שהחתן והכלה הטריים הצטלמו לאלבום החתונה שלהם. שני החשודים ששדדו את כרטיסי האשראי, הניידים והתכשיטים של הזוג, נעצרו לאחרונה והוגש נגדם כתב אישום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

"זה הרס את כל החתונה שלנו", שיתפה לירון. "זה קרה חצי שעה לפני שהיינו אמורים להגיע לאולם. הכל קרה כל כך מהר. ראינו ג'יפ שחור שנעמד ליד הרכב, הנהג והבן אדם שאיתו יצאו ואמרו 'מזל טוב' אבל לא ייחסנו להם חשיבות. ברגע שהתרחקנו עם הצלם לשמורה שבה הצטלמנו, הם פרצו את הרכב, גנבו - וברחו".

זיו ולירון נשדדו בזמן שהצטלמו לאלבום החתונה
הרכב שנפרץ | צילום: דוברות המשטרה, החדשות 12
זיו ולירון נשדדו בזמן שהצטלמו לאלבום החתונה
צילום: דוברות המשטרה, החדשות 12

עם סיום הצילומים, חזרו זיו ולירון לרכב בדרכן לאולם והבחינו כי החלונות מנופצים. כשהתקרבו, הם הבינו שנשדדו: הטלפונים, התיקים, כרטיסי האשראי, תכשיטי הכלה והאיפור ומאות שקלים - כולם נעלמו. "הייתי בטראומה", שחזרה הכלה. "כל החתונה רק חשבתי על הפריצה הזאת, הכל נהרס".

עם הגשת התלונה, החלו שוטרי מרחב שרון לחקור את האירוע ואף גילו שמדובר בדפוס פריצות חוזר. בהמשך, לאחר שזהות החשוד נחשפה למשטרה, החשוד מכר את הטלפון הנייד שגנב. "החשוד העלה תמונות שלו לטלפון שלי - וקיבלתי על כך התראה", סיפרה לירון. "ככה זיהיתי אותו". בשעה שהשוטרים הגיעו לעצור אותו והוא הבחין בהם מעינית הדלת, התחבא החשוד בתוך ארון ואמר לבת זוגתו שתאמר שוטרים כי אינו בבית.

לפני כשבוע הגיעה פעילות המשטרה לשיאה, כאשר הבחינו הבלשים בשני חשודים סמוך לשמורת הטבע חוף השרון, כשחשוד אחד פורץ לרכב והחשוד האחר מתצפת ומאבטח את המעשה. השוטרים עצרו את החשודים, בני 35 ו-44 מנתניה. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.