אזרחים רבים נערכו היום (חמישי) במפגן סולדיריות מרגש עבור צוותי הרפואה שעושים לילות כימים במסגרת המאבק בנגיף הקורונה. בשעה 18:00 בדיוק יצאו למרפסות ולחצרות ומחאו כפיים במשותף כאות הערכה לכל צוותי הרפואה. את הפרויקט יזמו חניכי המכינה הקדם צבאית עין פרט. רופאים סיפרו ל-N12: "זה מחמם את הלב". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

גם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין וראש הממשלה נתניהו הצטרפו ליוזמה ומחאו כפיים יחד עם רבים אחרים ברחבי הארץ. נשיא המדינה אמר: "תודה לכם יקירינו הצוותים הרפואיים והמתנדבים שעובדים לילות כימים על מנת לתת לכלל אזרחי ישראל מענה רפואי בתקופה לא פשוטה זו. ותודה לכם חניכי מכינת עין פרת, על היוזמה המבורכת הזו".

בחדשות 13 יזמו משדר מיוחד ששידר את מחיאות הכפיים בשידור ישיר, ואליהם הצטרפו כלי תקשורת רבים, בהם חדשות 12, N12, כאן 11, ynet, וואלה, ערוץ הכנסת, ערוץ הספורט, ערוץ 9 ורויטרס – כולם שידרו את הרגעים בשידור חי.

מוחאים כפיים לצוותים הרפואיים
מוחאים כפיים לצוותים הרפואיים | צילום: N12

מי שמימן את הפרויקט הוא בעל רשת הקמעונאות רמי לוי שמסר כי "בתקופה שכזאת על כולנו להתאחד ולומר תודה לצוותים הרפואיים שעובדים קשה למעננו. מרגש אותי לראות את האחדות של העם שלנו ברגעים קשים כמו אלו".

"כל עובדי רשת רמי לוי שיווק השקמה מחזקים את העוסקים במלאכת הקודש, באחריות ובמסירות ואומרים תודה!", הוסיף לוי. "בעזרת השם וכל עוד נמשיך להישמע להוראות משרד הבריאות, נעבור את משבר הקורונה כשאנו חזקים, בריאים ומאוחדים". להגשמת הפרוייקט המורכב הזה, התגייסה גם "מזמור הפקות" אשר מעניקה את כל הצוותים הטכניים של השידור.