כוכב הילדים יובל המבולבל (שם טוב) חזר ביום רביעי האחרון מחופשה משפחתית של שבועיים בתאילנד - ואיתו החשש מהידבקות בנגיף הקורונה. על פי הנחיות משרד הבריאות, שם טוב לא צריך להיות בבידוד וזאת רק בגלל שהוראת המשרד תקפה רק על אלה שחוזרים ממזרח אסיה החל מאתמול (ראשון). בריאיון לקרן מרציאנו בתוכנית חיסכון הוא מספר על החשש של המשפחה וההופעות שאותם הוא עדיין מקיים.

"לא אמרו לי שאני צריך להיות בבידוד. אני מקיים את ההופעות ולא יורד לקהל או מתערבב עם הילדים", הוא מסביר. "אני לא אגיד לא לילד שרוצה להצטלם איתי. נשארו לי עוד כמה ימים ואז אני חוזר לשגרה ולהופעות בלי חשש".

יובל המבולבל
צילום: החדשות

"אני פחות נלחץ אבל מכבד את אלה שנלחצים", מספר שם טוב. "קיבלנו פידבקים בגני הילדים ובבתי הספר ואנחנו רוצים לכבד אותם ולכן נהיה שבועיים בבידוד עם הילדים". עם זאת, לא מדובר על בידוד מלא אלא על הימנעות מלהגיע למקומות הומי אדם.

 "אנחנו מטיילים בטבע ואתמול למשל היינו במיני ישראל, לא היה שם אף אחד", הוא מסביר. "אנחנו נמנעים מלהגיע למקומות שיש בהם הרבה אנשים. יוצאים מהבית רק למקומות בלי אנשים".

שם טוב מספר כי הוא מבין את ההורים שביקשו ממנו לא לשלוח את ילדיו למוסדות החינוך: "אין שחור ולבן. לא יודעים מה זאת המחלה, כמה זמן היא דוגרת ומה התסמינים שלה. כמו בהרבה מקרים בחיים, לא תכננתי אותם אבל למדתי לקבל את המציאות".