המשטרה תפצה את אביה של בר רפאלילאחר העימות האלים והמתוקשר בין השוטרים לרפי רפאלי מחוץ לביתו לפני שלוש שנים, היום (חמישי) התקבלה תביעתו של רפאלי ונפסק שעל המשטרה לשלם לו פיצויים בסך עשרת אלפים שקלים. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האירוע המדובר התרחש מחוץ לבית משפחת רפאלי בהוד השרון. ארבע ניידות משטרה נשלחו למקום לאחר ששכנים התלוננו על רעש שבוקע מהמקום. הרוחות התלהטו עד לכדי עימות של השוטרים עם האב, שבמהלכו הוא נעצר והובא לתחנת המשטרה באזיקים. 

לאחר שרפאלי שהה במעצר במהלך הלילה ולאחר מכן נשלח למעצר בית בן 3 ימים, הוא בחר להגיש תביעה על עוגמת נפש נגד המשטרה באמצעות עורכי הדין אביאל פלינט ואסף שובינסקי על סך חצי מיליון שקלים. רפאלי טען שהוא זה שספג את האלימות מצד השוטרים ולא להפך - ואף פרסם צילומי מצלמות אבטחה מהמקרה. 

בשיחה עם תוכנית חיסכון אמר רפאלי: "לא חושב שאני ראש ארגון פשע ואני עדיין לא מסוכן לציבור. הם מיד הוציאו לאינטרנט שאבא של דוגמנית תקף שוטרת. אני לא מוכן שיכתבו שאני תקפתי אישה. אם אישה תעמוד מולי ותרביץ לי מכות עם מקל, אני בחיים שלי לא יכול להחזיר לה". 

לדבריו, "המון אנשים שאין להם כסף לעורך דין - יכולים לעשות להם מה שהם רוצים. לי לא יכולים לעשות מה שרוצים כי יש לי קצת יותר כוח אבל חייבים לעשות לזה סוף". 

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "תביעת הפיצוי שהוגשה בגין אירוע מלפני כ-3 שנים על סך חצי מיליון שקלים הסתיימה היום בפסק הדין המשקף את הסכמת המשטרה לתשלום של 10,000 שקלים המווים 2% בלבד מסכום התביעה".