העיתונאי קלמן ליבסקינד הודיע היום (ראשון) כי יחרים את תכניתו "קלמן וסג"ל" המשודרת בכאן 11, כל עוד תימשך השעייתו של אראל סג"ל מתאגיד השידור. לטענתו, לאחר פרסום הסרטון בו נראים סג"ל, ינון מגל ושמעון ריקלין שרים יחד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, התאגיד התנהל באופן "מביש" המהווה "כתם על מצחו". למרות הדברים הקשים, ליבסקינד ימשיך להופיע בתכנית הרדיו שלו בתאגיד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בפוסט שפרסם בפייסבוק, טען ליבסקינד כי השעייתו של סג"ל אינה הוגנת מאחר שעיתונאים רבים בתקשורת הישראלית מוטים פוליטית ומדווחים באופן שאינו אובייקטיבי. "אומר זאת באופן הכי ברור: לא אהבתי את הסרטון, אני עצמי לא הייתי משתתף בו ואם היינו חיים במציאות נורמלית... לא הייתי נזעק גם לו האירוע היה גורר אחריו בירור כזה או אחר", מסביר קלמן בפוסט. "אראל סג"ל איננו עיתונאי "רגיל". הוא לא מדווח. הוא לא מסקר תחום. הוא גם לא מגיש תכנית אקטואליה "רגילה". אראל סג"ל הוא ז'אנר בעיתונות".

עוד התלונן ליבסקינד על הציוץ שפרסם חשבון התאגיד בטוויטר, בו נראה סג"ל מנגן בגיטרה על רקע לוגו האירוויזיון: "זו התנהגות מבישה. והעובדה שגם אחרי הביקורת הציבורית, הציוץ הזה נמצא באוויר כבר שלושה ימים, ואיש בהנהלת התאגיד או במועצת המנהלים שלו לא עושה משהו כדי להסיר אותו, היא כתם על מצחו של התאגיד. אתם מדברים על תקנונים? קודם תהיו בני אדם. אתם דורשים מאיתנו, העובדים, לכבד את מקום העבודה? קודם תכבדו אתם אותנו. איזה כיעור. איזה זלזול. איזה חוסר רגישות".

בנוסף לתכנית הטלוויזיה, ליבסקינד משתתף גם ב-"קלמןליברמן""המשודרת בתחנת הרדיו של התאגיד. לתכנית זו לא התייחס ליבסקינד בדבריו והבוקר שידר בה כרגיל.

בתגובה לדבריו של ליבסקינד, אמר סג"ל לחדשות 12: "קלמן מנומק. גאה לעבוד איתו וגאה שהוא חבר שלי הוא אחד האנשים שאני הכי מעריך. גם מקצועית וגם כחבר. ההחלטה שלו מרגשת אותי".

מכאן נמסר בתגובה: "שוקלים את צעדינו".