פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (ראשון) לבית משפט השלום בבאר שבע כתב אישום נגד אבישי חדד, צעיר בן 20 תושב כפר סבא, בגין ביצוע מעשים מגונים והטרדה מינית של חיילת באוטובוס שנסע בשבוע שעבר מאשקלון לבאר שבע.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי כתב האישום, בערב יום ראשון שעבר, עלה חדד לקו כשהבחין בחיילת שישבה בחלקו הקדמי של האוטובוס וחלף על פניה. לאחר מספר דקות, חזר חדד לכיוונה של החיילת, נעמד לידה וביקש ממנה לבצע שיחה מהטלפון הנייד שלה. הנאשם "חייג" למספר כלשהו מבלי שניהל שיחה ואז ביקש ממנה להשאיר את המכשיר אצלו עד שיחזרו אליו אולם אז נטלה החיילת את הטלפון מידו.

בשלב זה לחץ חדד את ידה של החיילת והחל לשאול אותה שאלות בוטות ובעלות אופי מיני, כמו אם יש לה חבר ואם היא וחבר שלה נוגעים זה בזה בלילה. היא בתורה השיבה לו בקצרה "זה לא משנה", אך הנאשם המשיך לשאול אותה שאלות רבות שגרמו לה לאי-נעימות ובשלב מסוים אף תפס לה בלחי, סובב את פניה ונגע מעל בגדיה בחלקו הפנימי של הירך שלה.

החיילת התקשרה לבן זוגה בניסיון להתחמק ממעשיו ומאמירותיו של הנאשם, הסיטה את ידו מפניה, קמה ממקומה, וניגשה לנהג האוטובוס כדי לבקש את עזרתו. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים, והוא כאמור מואשם בעבירות של מעשים מגונים והטרדה מינית.

"הנאשם, במעשיו המתוארים לעיל, ביצע במתלוננת מעשים מגונים לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים, והפנה אליה התייחסויות חוזרות המתמקדות במיניותה, כאשר הראתה לו כי אינה מעוניינת בהתייחסויות האמורות", נכתב בכתב האישום.