חולה מספר 74 היא אישה תל אביבית בשנות ה-30 לחייה ששבה מטיול מספרד וגילתה לרוע המזל שנדבקה בנגיף הקורונה. בניסיון להפיג את השעמום בבית החולים, היא החליטה לתעד את החיים בין ארבעה קירות בחשבונות הטוויטר והאינסטגרם שלה. תוך מספר שעות הפכה החולה לאושיית רשת עם יותר מ-6,000 עוקבים ונראה שזה כלל לא מרתיע אותה מלהמשיך לחשוף את הרגעים המצחיקים והמביכים שהיא חווה. "תודה לכם", כתבה לעוקביה. "לא מלחיצה בכלל האחריות הזאת".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כך, למשל, תיארה חולה מספר 74 את מפגשיה עם הצוות הרפואי בבית החולים: "כל פעם שרופא רוצה לדבר איתי יש סאונד מהמסך בחדר ואז הוא מופיע שם אחרי כמה שניות ונותן לי הוראות כמו לכי תבדקי לעצמך דופק או חום... אבל בא לי שיתנו משימות יותר מעניינות, מקווה שישתפרו".

באחד מציוציה כתבה החולה: "העובדת הסוציאלית פה אמרה לי עכשיו 'בינתיים תחשבי איך להפוך את הלימון ללימונדה'. ממי, אני על זה". בציוץ אחר גילתה: "אחרי כל פעם שאני בשירותים אני צריכה לשים טבליות כלור רעילות עם כפפות". בציוץ נוסף הבטיחה החולה: "לא טסה לואו קוסט בחיים". בציוץ אחר פנתה לצוות בית החולים: "הייתי מביאה כבר מדחום מהבית חמודים, הכל טוב".