מכתב אנונימי שהגיע לעמותת "כח נשים" והועבר לראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין, טוען שעובדות בעירייה חוו לכאורה התנהגות בלתי הולמת ופוגענית ממנהל לשכתו, דוד פינקל. בין היתר, נטען שאמר להן "אתן לא שוות כלום", "מה את עושה בכלל בעירייה" ו"את מעניינת את הת** שלי". ראש העיר בתגובה: "לא שמעתי כזה דבר, אני ממשיך לדאוג לכבודן של הנשים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במכתב שנשלח מטעם ד"ר מזל שאול, מנכ"לית העמותה, נכתב כי "אין מקום לשיח מעליב ומשפיל מסוג זה בעירייה ובכלל, קל וחומר אם הוא יוצא מפיו של עובד הממלא תפקיד ניהולי בכיר ואמור לשמש דוגמה אישית ומייצג אותך".

ראש העיר הגיב לפרשה וציין שהוא לא שמע על המקרה. "נעשתה בדיקה ולא שמעתי כזה דבר. מבחינתי אני ממשיך לדאוג לכבודן של הנשים, ולכל פגיעה בנשים אתייחס בחומרה גדולה מאוד", אמר.

"נראה לי שהתלונה לא רצינית. המכתב הזה הוא אנונימי ומי שרוצה להתמודד על הטענות שיבוא באופן לא אנונימי, זה הכול", המשיך  ראש העיר. " מי אומר שזה נכון? הנייר סובל הכול? מי שרוצה להתמודד עם דברים שיכתוב את השם שלו. מי שמכיר אותי אני אדם שמסתובב בין הבריות ואפשר לפנות אליי בצורה לא אנונימית".

מטעם ראש העירייה נמסר בתגובה לעמותה: "הניסוח הזהיר של 'הובא לידיעתך', ובדין, מקורו בגורם אינטרסנטי אנונימי, מפיץ לעז, בנושאים שונים ורבים וטעמיו עימו, וד"ל. לגופם של דברים, הדאגה כי עובדות העירייה ירגישו טוב ובטוח במקום עבודתן, עומד בראש מעייני, ואני נוקט את כל האמצעים הנדרשים לשם כך".

מהעירייה נמסר בתגובה: "עיריית בני ברק רואה בחומרה הפצת דברי דיבה תוך הסתמכות על תלונות אנונימיות, שאותן לא ניתן לבדוק מטבע הדברים. עיריית בני-ברק מחויבת בכיבוד כל אדם ושל עובדות העירייה בפרט ואם תקבל תלונה לא אנונימית תבדוק אותה עד תום. בהעדר תלונה כזו לא ניתן יד להפצת דברי דיבה".