אירוע תקיפה חמור במיוחד התרחש היום (שלישי) בבית החולים וולפסון שבחולון. בן משפחתו של אחד המטופלים דרס עם מכוניתו בכוונת תחילה שני מאבטחים, שבעקבות האירוע נזקקו לטיפול רפואי ופונו לחדר המיון. הנהג הדורס נעצר על ידי צוות האבטחה ובהמשך הועבר לידי שוטרים שהוזעקו למקום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

התקרית אירעה בשעות הצהריים ברחבת המיון של בית החולים. ניר כץ, מנהל מערך האבטחה במקום, התייחס לאירוע והדגיש: "אנו נמשיך לעשות את עבודתנו במסירות וביעילות, בשיתוף משטרת ישראל, על מנת לשמור על תחושת הביטחון של העובדים ושל ציבור המבקרים". 

ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון, מסרה: "לצערנו, אירועי אלימות ותקיפת אנשי צוות בבתי חולים ובחדרי המיון מתרחשים כמעט בכל יום במוסדות רפואיים בארץ. מדובר בתופעה קשה שיש להוקיעה ולשרש אותה מן היסוד. נפעל במלוא הכוח ונפעיל כל סמכות שיש ברשותנו על מנת לוודא שאנשי הצוות שלנו יוכלו לפעול בסביבה בטוחה".

"אנשי מערכת הבריאות נמצאים בחזית ומעניקים שירות לאוכלוסיה מתוך מסירות רבה ובתוך תנאים מורכבים", הוסיפה ד"ר אנגל. "אפעל בכל האמצעים על מנת להעניק לצוותים שלנו בביה"ח וולפסון את מלוא הגיבוי ומלוא הביטחון בהגיעם למשמרת. מגיע להם כל הכבוד על המקצועיות והמסירות, ובמיוחד בתקופה עמוסה זו".

תגובת סנגורו של החשוד, עו"ד יעקב שקלאר: מרשי הוא בחור צעיר חולה אפילפסיה, שהגיע למיון עם אביו, נתקל במאבטחים שפנו אליו, על מנת שיזיז את רכבו וכשזה צעד לרכבו, קיללו אותו ובעטו ברכב. מרשי נכנס לרכבו והחל בנסיעה כאשר המאבטחים צועקים לעברו ומאיימים. מסיבה לא ברורה וכאשר הוא מפנה את הרכב לבקשתם, רדפו אחריו, שלפו אותו מרכבו והכו אותו באכזריות כאשר הוא על הריצפה והתיזו לעיניו גז פלפל. אישה שעברה במקום, עדה לאלימות המאבטחים ואף צעקה לעברם לעזוב אותו. באופן מפתיע היחיד שעוכב לחקירה הוא מרשי שהותקף, והמאבטחים שהכו אותו עד זוב דם, לא נחקרו כחשודים. מדובר באירוע חמור בו מאבטחי בית החולים וולפסון, פעלו בצורה אלימה, קיצונית ולא מידתית כנגד בחור צעיר, חולה אפילפסיה, אשר הגיע עם אביו החולה לבדיקה במיון ויצא מוכה ופצוע בכל חלקי גופו.