במשך 5 שנים חיה ליאת אנשל עם בן זוגה המכה, שדקר אותה 18 פעמים בכל חלקי גופה. היא מספרת על קשר אלים שהתחיל בעלבונות וקללות, ואחר מכן התפתח לאלימות פיזית של ממש - כשדקר אותה 18 פעמים בכל חלקי גופה. היום הוא יושב בכלא וצפוי להשתחרר בעוד כשנה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אחרי שנולד בנם המשותף, ליאת מספרת כי בן זוגה לשעבר החל להתעצבן בקלות: קללות, השתוללויות ועלבונות. "נדלקה לי נורה אדומה ואמרתי שמשהו לא תקין", היא נזכרת. "אבל לא חשבתי שזה משהו אלים. את אוהבת מישהו ואת לא מתייחסת. את מבליגה, מעבירה דף".

לבסוף, אחרי תהליך ארוך, הבינה שלא תוכל לגדל ילד בבית כזה, ועזבה. אלא שאז התפרצה האלימות שכמעט הביאה למותה. "ביום שהגשתי את תביעת המזונות - הוא הצטייד בשני סכיני קומנדו", היא מספרת. "החזקתי את הילד על הידיים ולא הרגשתי בכלל שהוא הולך מאחורי. הוא דקר אותי והתחיל לתת מכות ואגרופים ולדקור בלי הפסקה".

לאחר שדקר אותה, ובעוד היא מנסה לברוח בכוחותיה האחרונים, הספיק בן זוגה לשעבר גם לדרוס אותה עם רכבו. הוא הואשם בחבלה בכוונה מחמירה ולא בניסיון רצח ונשלח ל-9 שנו מאסר. בעוד שנה ישוחרר ובינתיים ליאת לא ישנה בשקט. "הייתה מצפה שהמדינה תגן עלי ועל נשים כמוני. צריך להצמיד לפוגע צמיד אלקטרוני", היא מזהירה. "אבל אני לא רואה שלמישהו אחד אכפת".