חודש וחצי לפני חג הפורים – וטירוף התחפושות כבר החל. הפסטיגל וחג החנוכה כבר מאחורינו, אבל דמויות הכוכבים הפכו למבוקשות בקרב הילדים: יונתן מרגי, אנה זק, איתי לוי ועוד שלל כוכבים. כמו בכל שנה החנויות כבר מציעות את הדגמים החדשים, אך גם הפעם לא מעט ישראלים מעדיפים לקנות את התחפושת באינטרנט. בשביל להתמודד עם המגמה לא מעט חנויות הורידו מחירים

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לכבוד המאורע - שושי זוהר, מי שנחשבת ליצרנית התחפושות הגדולה בישראל,  השיקה את קולקציית התחפושות לשנת הקרובה. תחפושות בית הנייר, שהיו מבוקשות מאוד בשנה שעברה, כבר לא נמצאות, אך מי שעשו קאמבק מרשים הן אנה ואלזה - שחזרו עם ביגוד חדש מהסרט השני ועם המון מעריצות חדשות. התחפושות האלו יעלו בארץ בין 39 שקלים ל-179 שקלים, כשבאיביי ואליאקספרס המחיר יעמוד בין 35 שקלים ל-100 שקלים.

התחפושת נועה קירל תמשיך איתנו גם לפורים בקרוב, עם לא פחות מ-14 תחפושות שונות של הזמרת שמוצעות למכירה. הסרט האחרון בסדרת סרטי "הנוקמים" הביא את התחפושות של דמויות הקומיקס לביקוש שיא. מחיר התחפושות של קפטן אמריקה, הענק הירוק ושאר גיבורי הסרט נע בין 49 שקלים ל-189 שקלים בארץ, באיביי ואליאקספרס טווח המחירים של הדמויות הוא בין 25 ל-155 שקלים.

לצד יובל המבולבל, וחי הקרן, בתחום התחפושות לקטנטנים אפשר למצוא את הכריש ששווה מאות מיליוני דולרים, מהשיר בייבי שארק. בגזרת התחפושות למבוגרים התחפושת הכי מבוקשת היא דמותו של "הג'וקר" מהסרט המצליח עם חואקין פיניקס, שתעלה בין 130 ל-200 שקלים.