מנסה להימנע מתאונה חזיתית – ומתהפך לתעלה: תיעוד קשה מראה כיצד נהג שנסע בכביש 232 בדרום סוטה בחדות כדי שלא לפגוע ברכב שהגיע ממול ונכנס לנתיב שלו, וכתוצאה מכך מתהפך כמה פעמים לתעלה בצד הדרך. התאונה התרחשה שלשום (שישי) ליד צומת גבעתי. נפצעו בה שלושה בני אדם באורח קל. נ', אחת הפצועות, אמרה לחדשות 12: "הצלנו לו את החיים כשלא פגענו בו, אבל הוא ברח ולא עצר".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

קצת לפני השעה שלוש ביום שישי האחרון התקבל הדיווח על תאונת דרכים בין צומת גבעתי לצומת הודיה. עדי ראייה סיפרו בזירה כי רכב שהגיע ממול ונכנס לנתיב הנגדי גרם לנהג לסטות מנתיבו ולהתהפך. התיעוד מראה בדיוק כיצד התרחש האירוע.

שלושה פצועים קל פונו לקבלת טיפול בבית החולים ברזילי באשקלון. נ', אחת הנוסעות, סיפרה לחדשות 12: "בעלי נהג ברכב. הוא ניסה להתחמק – ואנחנו התהפכנו במקום שהוא יתהפך. יצאנו עם שברים ומכות יבשות. הוא עלול היה להכנס בנו והוא היה נהרג, כי אנחנו היינו בג'יפ מסיבי".

עוד אמרה נ': "בעלי הציל לו את החיים אני חושבת, אבל הוא ברח ולא עצר. אני לא בטוחה שהוא ראה מה הוא עשה. פשוט ברח מהמקום. לא בטוחה כמה הוא היה עוזר אם היה נשאר אבל אם כבר גרמת למשהו, היית צריך לעצור".

חובש מד"א מאיר אביבי שהגיע לזירה סיפר: "ראיתי את הג'יפ בתעלה לצד שלט גדול שנשבר ונעקר מהמקום. חילצנו לכודים מהרכב והם פונו לבית החולים ברזילי כשמצבם יציב".