חולה 113 איבד את הסבלנות וברח: ארז תורג'מן חזר מחופשה באוסטריה ונכנס לבידוד שנכפה עליו ועל עשרות אלפי ישראלים שחזרו מחו"ל. אחרי ששהה בבידוד הביתי אובחן תורג'מן כחולה והועבר במהירות לחדר הבידוד בבית החולים וולפסון. אחרי 3 ימים הוא ניסה להימלט מהמקום. בריאיון לדפנה ליאל הוא מספר: "לא התכוונתי להדביק אף אחד אבל הייתי זקוק נואשות לאוויר".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אחרי ימים אחדים בבידוד דווח כי כמה מנופשים באתר הסקי ממנו חזר אובחנו כחולים ותורג'מן הזעיק את מד"א וביקש בדיקה. משנמצא כי הוא חולה בקורונה הועבר תורג'מן לחדר בידוד בבית החולים וולפסון. משם הוא נמלט ביום שני בערב ושב רק אחרי התערבות המשטרה.

"הוכנסתי לבידוד בתנאים מאוד מגבילים, אפילו אסיר בכלא מקבל סיבוב פעם ביום בחצר", אמר בריאיון לדפנה ליאל בתוכנית "חמש עם רפי רשף". "במשך 3 ימים הייתי סגור בחדר ופניתי בכל הדרכים המקובלות לגורמים הרלוונטיים ושאלתי מה האפשרויות העומדות בפניי וכשהבנתי שאין מענה ביקשתי לצאת מהחדר". הוא עזב את החדר ואחרי התערבות המשטרה הוא שב לחדרו.

תורג'מן עונה לביקורת על החוסר האחריות מצדו והחשש שהדביק מטופלים נוספים: "לא התכוונתי לרגע להדביק אף אחד. כשהייתי בבידוד ביתי לא יצאתי ולו לרגע אחד אבל הייתי זקוק נואשות אוויר צח".

הוא מותח ביקורת חריפה על היערכות משרד הבריאות להתמודדות עם הנגיף: "המערכת מבולבלת. מטפלת בתרחיש שאף אחד לא ציפה לו. לא פתחו קו חם לחולי קורונה וכולם זורקים את האחריות מאחד לשני ואנחנו נותרנו ללא קול".