רבים מהגולשים צפו השבוע בריאיון שגרתי לכאורה של רפי רשף עם מוסכניק שמתראיין מתוך תא השירותים במוסך שלו – וחשבו שמדובר בריאיון אמיתי ששודר בחדשות 12. כנראה שמאמציו של רועי מישר, כוכב הרשת שמופיע בסרטון,להדגיש בתוכן ובהוואי הסרטון כי מדובר ב"פייק" ריאיון לא צלחו. לאחר ההבהרות, הוא מתייצב הערב (שני) באולפן ומספר על הרעיון וה"ריאיון". "עשיתי כל מה שאפשר כדי שלא יחשבו שזה אמיתי", הוא אומר, הפעם בשידור אמיתי, לרפי רשף.

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"היו לך ראיונות הרבה יותר הזויים ממה שלכאורה היה איתי", טוען מישר, תוך שהוא מנסה להסביר מדוע אנשים האמינו שהסרטון שהעלה כבדיחה לרשת קרה באמת. "עשיתי כל מה שאפשר כדי שלא יחשבו שזה אמיתי. ציפיתי שבדברים שכתבתי בסרטון עצמו העניין ייחשף", הוא אומר. בשגרת חייו רועי מישר הוא במאי ומפיק סרטים ברשת, כך שסרטונים מהסוג הזה כלל אינם זרים לו.

הקטע המקורי, שהופץ בדף הפייסבוק "תכלס", זכה תוך זמן קצר לצפיות רבות ולשיתופים ברשתות החברתיות. בסרטון מופיע מישר בתפקיד מוסכניק ששמו "נוח ממש", שבוחר "לעלות לשידור" מתוך תא השירותים. הוא מדבר על השפעות משבר הקורונה על המוסך שאותו הוא מנהל ועל היעדר הלקוחות בתקופה זו, תוך שהוא משתעל ללא הרף. 

לסיום שאל מישר את רפי רשף: "אם אפרסם את הריאיון האמיתי בפייסבוק, איך ידעו שזה לא זיוף?". רשף ענה לו: "מה איכפת לך? מה שחשוב זה שיצפו".