החשד להתעללות בפעוטה בגן ילדים בבני ברק: לאחר שנחשף היום (חמישי) התיעוד המצמרר מגן הילדים, שבו נראית אחת הסייעות נוהגת בבריונות ובאלימות כלפי אחת הילדות בגן, אביה של הפעוטה מספר בריאיון על ההתמודדות עם הימים הקשים שלאחר המעשה: "הדברים מחרידים, אין שום הצדקה להתנהגות כזו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האב חושף כי לאור החשש מהתעללות בפעוטונים ובגני הילדים, הוא ורעייתו לא שלחו את הילדה לגן עד שהגיעה לגיל שנתיים. "חיכינו לגיל שבו היא כבר תדע לדבר ותוכל לשתף במה שקורה בגן", אמר לרינה מצליח ב"שש עם". ביום שני האחרון, לאחר ששבה מהמעון, ההורים שאלו את בתם איך עבר עליה היום, ואז הגיעה התשובה החריגה: "הגננת ישבה עליי והכאיבה לי בגב".

ילדה עצובה יושבת בפינה (אילוסטרציה:  Monkey Business Images, shutterstock)
אילוסטרציה | אילוסטרציה: Monkey Business Images, shutterstock

"התשובה הטרידה את אשתי ואותי מאוד, ופנינו למחרת לאותה סייעת כדי לשמוע את הצד שלה", סיפר האב. לאחר שטענה כי לא קרה אירוע חריג, הזוג התעקש לצפות בצילומי האבטחה, מהם התבררה התמונה הקשה. "אני לא מאחל לאף הורה לראות דבר כזה מחריד קורה לילד שלו", הוסיף בכאב. "אין סיבה בעולם לעשות דבר כזה".

בתוך כך, המשטרה חקרה את הסייעת בחשד להתעללות, והכוונה היא לבחון אם מדובר במקרה בודד של התעללות או בשורה של מקרים. המקרה מצטרף לשורת סיפורי פגיעה בפעוטות במעונות ובגני הילדים, כשהידוע שבהם הוא של הגננת כרמל מעודה, שהואשמה ב-11 מקרי התעללות בפעוטות.