לאחר שדחו את בקשותיו בעבר: ועדת ההיתרים הודיעה הבוקר (שלישי) שתדון מחדש בבקשת המימון המשפטי לנתניהו. בנימוקיה הודיעה הוועדה כי לאחר בחינת הדברים, היא רואה בהגשת שלושת כתבי האישום נגד ראש הממשלה שינוי נסיבות משמעותי, שדורש בחינה נוספת של בקשתו. 
 
 
בהחלטתה הסבירה הוועדה כי לשלושת כתבי האישום שהוגשו נגד נתניהו צורפה רשימת עדים המונה מאות עדים וכן למעלה מאלף קלסרים של חומר חקירה. עוד נכתב כי הוועדה נותנת משקל רב לעובדה שעדיין לא ניתן להעריך במדויק את עלויות המשפט הצפויות, אך ההערכה היא כי מדובר בכ-10 מיליון שקלים, לכל הפחות.
 
הבקשה הנוכחית עוסקת בקבלת מימון משפטי אך ורק מחברו של נתניהו - ספנסר, שכבר נתן הלוואה לראש הממשלה על סך 2 מיליון ש"ח.
 
בחודש יוני החליטה הוועדה למתן היתרים לדחות את בקשת ראש הממשלה נתניהו לקבל מימון הוצאות משפטיות כתרומה מבן דודו נתן מיליקובסקי ומחברו הקרוב ספנסר פרטרידג'. בעקבות כך, פנו בחודש שעבר פרקליטיו של נתניהו לוועדת ההיתרים לדון בבקשה מחדש, בנימוק שהגשת כתבי האישום נגדו מהוות שינוי בנסיבות, ועל כן הם מבקשים לכנס את הוועדה לדיון נוסף בנושא. 
 
התנועה לאיכות השלטון הגיבה לפרסום החלטת הוועדה והודיעה כי תעתור לבג"צ "על מנת שיורה לוועדת ההיתרים לדחות את בקשתו של נתניהו למימון הלוואה לניהול תיקיו המשפטיים". יו"ר התנועה, עו"ד ד"ר אליעד שרגא תקף את נתניהו: "לאחר שהוליך שולל את בית המשפט העליון ואת וועדת ההיתרים, כשסירב שלוש פעמים ברציפות להעביר לידי הוועדה מסמכים שבקשה, מקבל ראש הממשלה צ'אנס רביעי מאותה וועדה, שהכללים להקמתה קובעים כי החלטתה היא סופית. זו חדירה מסוכנת של אלמנטים זרים ופוליטיים לגוף מעין שיפוטי, והדרדרות נוספת במאפייניה הדמוקרטים של מדינת ישראל."