השותפים לחדר העבודה והחברים הטובים "מתנגחים" זה בזה: פרשננו לענייני צבא וביטחון, רוני דניאל, רגיל לשבת באולפן שעות ארוכות ולדווח על ההתפתחויות הביטחוניות שמעסיקות אותנו כאן בישראל מדי יום ביומו - אלא שבתקופה האחרונה, העיסוק בענייני הביטחון פינה את מקומו לתחום הבריאות עקב התפשטות נגיף הקורונה. המציאות החדשה הציתה "מתיחות", לכאורה, בין רוני לכתב הבריאות שלנו, יואב אבן, שעובד "שעות נוספות" - בזמן שרוני די "נעלם" מהמסך.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הקומיקאי אדיר מילר היה הראשון לזהות את היפוך היוצרות על המסך והתייחס לכך בערב הסטנדאפ המיוחד ששודר השבוע - מה שגרם לעודד בן עמי להפגיש בין שני הכתבים על המסך בתוכנית "שש עם". המפגש הזה על המסך הוביל עד מהרה למפגן של עקיצות בשידור חי בין שני הכתבים. וכך זה נשמע: 

"אני ורוני חברים מאוד טובים, אנחנו עובדים באותו חדר כבר 15 שנה, הוא אחד האנשים הכי קרובים אליי", העיד יואב. "אסור לי בכלל לראות את רוני שעובד בדסק שלנו בתל אביב. אני מאוד דואג לך, רוני, בגלל הגיל שלך ובגלל העישון, אתה כמו פרסומת לקבוצת סיכון". 

רוני לא נשאר חייב והשיב: "יואב, נדמה לי שהתבלבלת קצת... אתה לא רופא, אתה בסך הכל מדווח מה שאומרים הרופאים, אז תרגיע עם העצות הרפואיות האלה. אני דואג שיואב יחטוף פצעי לחץ מכל כך הרבה שעות שהוא יושב שם באולפן". 

בשלב הזה נשאל רוני האם הוא מתגעגע לשותפו לחדר במערכת חדשות 12 בתל אביב: "אני לא מתגעגע אליך, יואב. כולנו רק מטקסים עצה מה נעשה לך ביום שהכל ייגמר כי אתה עף על עצמך עכשיו ונהיית שלאגר, אל תתנפח. אני מציע להישמר לא רק מהקורונה, אלא מיואב".